Vyhľadávanie

Druh:
Destinácia:
Doprava:
Termín:
Cena:
Od:
Do:
Od:
Do:

Tábory - Letné


CK AZAD - to sú najlepšie zážitkové tábory!

Aj tento rok sme si pre Vás pripravili nový katalóg plný nadupaných táborov nie len na Slovensku ale aj v zahraničí. Nájdete v ňom množstvo skvelých ponúk ako prežiť úžasné leto plné fantastických táborových programov, zábavných hier a nových priateľstiev. Prežite krásne chvíle s AZADom a odneste si more nezabudnuteľných zážitkov a dobrodružstiev!
 
CK AZAD si počas svojho pôsobenia každoročne získava množstvo spokojných klientov, ktorí sú našou najlepšou vizitkou. Už 17-ty rok sa snažíme priniesť vždy nové a vylepšené programy a prostred-níctvom skúseného animačného tímu odovzdať deťom to najlepšie, aby mohli s nami prežiť veselé a bezstarostné leto. Nesmieme pozabudnúť ani na zdravotný a pedagogický dozor a profe-sionálnych vodičov, ktorí sú súčasťou kolektívu podieľajúcom sa na hladkom priebehu táborov a robia všetko pre Vašu spokojnosť a pohodlie detí. Samozrejmosťou je aj luxusná doprava, ktorá sa postará o komfort a bezpečnosť počas Vašej cesty.

Nájdete nás aj na Facebooku :)
https://www.facebook.com/detske.tabory
 

Aj tento rok sa môžete tešiť na overené a kvalitné ubytovacie zariadenia v nádhernom prostredí ako stvorenom na prežitie rozprávkových prázdnin. Chcete zrelaxovať po náročnom školskom roku v krásnom prostredí Horehronia v RZ Poniklec, či radšej uprednostníte turistami milované Bojnice? Na tých, ktorí túžia prežiť prázdniny v rytme temperamentného Španielska čakajú čarovné zátoky „divokého pobrežia“ Costa Brava. Zlatisté pláže rušného Slnečného pobrežia Vás zas vtiahnu do nekonečných vĺn zábavy a pláže talianskej Riviéry Vás zlákajú jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Blízke rušné centrá sa naviac postarajú o zábavu aj po západe slnka. Samozrejme aj obľúbené Chorvátsko je už každoročnou klasikou.

Ostávame verní aj Vašim obľúbeným táborom ako VIP Teen Stars, Viva la Vida, či We are the world. Pre tých najmenších sa opäť otvárajú brány rozprávok v krajine Šmolkovo.

Splňte si svoj sen a presvedčte sa o tom, že každú prekážku v ivote je možné prekonať a problém vyriešiť, ak v sebe níjdeme potrebnú silu, chuť a obklopíme sa dobrými priateľmi, na ktorých sa môžeme kedykoľvek spoľahnúť.

Dovoľujeme si tiež upriamiť Vašu pozornosť aj na obľúbené a cenovo zvýhodnenérodinné dovolenky pre rodiny našich táborníkov.

Garančný list proti insolventnosti cestovnej kancelárie vystavený poisťovňou UNIQA je dôkazom serióznosti CK AZAD.

Motto CK AZAD: "Všetko je možné, len treba chcieť."

Tešíme sa na Vás, na ďalšie nezabudnuteľné leto prežite s Vami....
Za CK Azad
Ing. Zdeno Zvara


UPOZORNENIE: CK AZAD s.r.o. - organizuje “detské tábory” ako “zájazdy” podľa zákona 281/2001 Z.z., nie ako “zotavovacie podujatia” podľa zákona 272/1994, ani podľa zákona 355/2007 Z.z., ani vyhlášky MZSR 592/2002, ani nariadenia vlády č.361/2006 ! Uvedené je v súlade s metodickým usmernením Úradu verejného zdravotníctva SR zo dňa 1.7.2005.

Tábory - Letné

Využívame služby: