Vyhľadávanie

Druh:
Destinácia:
Doprava:
Termín:
Cena:
Od:
Do:
Od:
Do:

Školy v prírode


Milí pedagogickí pracovníci, žiaci a priatelia školy.


Tak ako začal nový školský rok, sme tu opäť aj MY s našou ponukou venovanou školským skupinám. Školský rok prináša veľa príjemných dní, ktoré deti môžu stráviť mimo školských lavíc. Využite preto našu jedinečnú ponuku a spoznajte prírodné krásy Slovenka, ako aj kultúrne pamiatky Európy s CK AZAD.

CK AZAD patrí k CK s najlepšou odozvou – reakciou svojich účastníkov, ponúkajúc kvalitné školy v prírode, lyžiarske výcviky, školské výlety, ako aj detské tábory. Už viac ako 18 rokov Vám prinášame možnosť prežiť nádherné chvíle práve s nami.

Tak nech sa páči, nazrite do našej ponuky a vyberte si VÁŠ ideálny pobyt.

V školskom roku 2019/2020 sme pre Vás pripravili pestrú a kvalitnú ponuku škôl v prírode, aj s naším komplexným animačným programom, ktorý bol vytvorený práve pre zabezpečenie čo najväčšieho komfortu a najmä k Vašej spokojnosti. Absolútnou novinkou v tomto školskom roku je zariadenie priamo v nádhernej horehronskej obci VERNÁR, kde sa nachádza Hotel Studničky***, ktorého okolie ponúka nádherné prostredie pre školy v prírode a v zime skvelé podmienky na nezabudnuteľnú lyžovačku. Tiež vás potešíme rozšírenou ponukou zariadení v regióne Orava. Aj v tomto roku pokračujeme s úspešnou spoluprácou s prestížnou jazykovou školou Canadian Bilingual Institute, kde sa deti počas pobytu školy v prírode zdokonaľujú v angličtine pod dohľadom kvalifikovaných lektorov.

V našom katalógu taktiež nájdete ponuku skvelej lyžovačky na Donovaloch, Orave, Kysuciach, Liptove a vo Vysokých Tatrách. Užite si lyžiarsky výcvik so svojimi spolužiakmi, ako aj s našimi kvalitnými inštruktormi.

Je pre nás nesmiernym potešením, že práve naša CK AZAD Vám môže ukázať prírodné krásy a kultúrne skvosty Slovenska, ako aj najznámejšie miesta Európy. V našej ponuke školských výletov nájdete všetko čo potrebujete k nezabudnuteľnému koncoročnému výletu.

Pre skvalitnenie služieb zákazníkom disponuje CK AZAD vlastnými 49,53, 54,58 a 63 miestnymi luxusnými autobusmi značky SCANIA IRIZAR PB a I6 a I8,ktoré garantujú nielen bezpečnú jazdu, ale i komfort cestujúcich. Sú vybavené klimatizáciou, DVD, minibarom a chladničkou a poskytujú najvyšší štandart a bezpečnosť prepravy.
 
Milí pedagógovia, žiaci, priatelia školy... Aj vy ste aspoň raz zatúžili vymeniť celú vašu školu za úplne inú, na úplne inom mieste? Potom neváhajte už ani chvíľu a poďte s nami aj s celou vašou triedou na dobrodružnú výpravu do sveta za oknami vašej školy a my vás presvedčíme, že učenie vôbec nemusí byť nudou.
 

Život Vám toho toľko ponúka, bola by škoda to nevyužiť!!! Príďte sa sami presvedčiť o kvalite nami ponúkaných produktov pre školy. Absolvujte infocestu do nami ponúkaných ubytovacích zariadení po Slovensku. Stačí ak si u nás vyberiete z bohatej ponuky a my už zariadime všetko ostatné.

Tešíme sa na Vás :)
Za CK AZAD, Ing. Zdeno Zvara

Garančný list proti insolventnosti CK vystavený poisťovňou UNIQA je dôkazom serióznosti CK AZAD.


Školy v prírode

Využívame služby: