Česká republika - výlety

Starobylá Praha     
BA: 1 deň - 25,-€ / 2 dni - 47,-€ / 3 dni - 70,-€
KE: 1 deň - 45,-€ / 2 dni - 67,-€ / 3 dni - 90,-€


Svojimi mnohopočetnými pamiatkami a atrakciami sa radí medzi jedno z najnavštevovanejších miest v srdci Európy.
 
Navštívte s nami Karlov most, po ktorom prejde každodenne niekoľkotisíc návštevníkov, dotknite sa sochy Sv. Jána Nepomuckého na privodenie si šťastia a zaistenie si opätovného návratu do Prahy. Pozrite si s nami Pražský hrad - najväčší starobylý hrad na svete, Vyšehrad - ktorého tradícia je opradená množstvom povestí, Orloj - kde sa každú hodinu v dvoch okienkach nad astrolábom objavuje 12 apoštolov. Zabavte sa s nami v bludisku a navštívte známe osobnosti v múzeu voskových figurín.

Zahraničné výlety

Program:
1. deň
- Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Prahy - srdca Európy, prehliadka mesta: Hradčany, Chrám sv. Víta, Malá Strana, Pražský hrad, Zlatá ulička, Staré mesto, Radnica, Orloj, Prašná brána, Václavské námestie. Ubytovanie a nocľah.
2. deň - Raňajky, návšteva Vyšehradu a Židovského mesta – Jozefov. Popoludní návšteva Petřína, osobné voľno. Nocľah a ubytovanie.
3. deň - Možnosť návštevy múzeí, poobedný výlet na Karlštejn. Odchod domov, príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

V prípade záujmu ponúkame návštevy divadelných predstavení, muzikálov, ľadovej revue, ZOO ...

Cena zahŕňa: Poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH, v prípade 2 a 3 dňového výletu ubytovanie s raňajkami. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacich osôb + 3x doprovod grátis.


Baťov kanál     / 1 deň - 9,-€

Chcete sa na chvíľu vcítiť do kože pravého námorníka? Nemusíte chodiť ďaleko. Plavba bez hraníc po 60 km dlhom úseku Baťovho kanálu je tým pravým pre všetkých dobrodruhov.

Čaká na vás dobrodružná plavba výletnou loďou zo Skalice do moravskej Strážnice spojená s ochutnávkou Skalického trdelníka a prehliadkou skanzenu. Počas plavby si vypočujete zaujímavý výklad o Baťovom kanáli, absolvujete prehliadku pamiatky Výklopník, vystúpite na vyhliadkovú vežu a preplavíte sa cez plavebnú komoru Petrov. 

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 35 platiacimi osobami.
 


Divoký západ     / 1 deň - 14,-€

Absolvujte spolu s nami nezabudnuteľný deň v najznámejšom westernovom mestečku u našich susedov. Neďaleko Brna v meste Boskovice sa nachádza pravý Divoký západ.

Nazriete do histórie a spoznajte osídľovanie Severnej Ameriky, život indiánov, kovbojov, ako aj zlatokopov. Na chvíľu sa stanete westernovými hrdinami a na vlastné oči uvidíte exhibíciu  jazdy na koňoch.

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 35 platiacimi osobami.


V prípade záujmu neváhajte využiť náš kontaktný formulár.

Pre klientov z Košíc, ktorí majú záujem o jednodňové zahraničné výlety, ponúkame náš Shuttle Bus, ktorým vás prepravíme do Bratislavy a odtiaľ na váš výlet.

V prípade viacdňových výletov ponúkame ubytovanie v Bratislave, alebo na Slnečných jazerách v cene od 15€/osoba s raňajkami.
Prenájom Shuttle Busu: 1 deň - 22,-€ / 2 dni - 27,-€ / 3 dni - 30,-€Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: