Nemecko - výlet

Tropical Island  najväčší aquapark v Európe    
BA: 3 dni- 89,-€ / 4 dni - 119,-€
KE: 3 dni - 99,-€ / 4 dni - 135,-€

(Berlín, Tropical Island, Drážďany)

Navštívte spolu s nami najväčší tropický komplex v Európe, kde nájdete všetko pod jednou strechou. Čaká na vás najväčší krytý dažďový prales, tropické more s piesčitou plážou, tropický saunový svet, tobogany, autentická architektúra ďalekého východu a ešte omnoho viac. Okrem iného sme pre vás pripravili aj návštevu najväčších kultúrnych pamiatok v Berlíne a Drážďanoch.

Zahraničné výlety

1.  deň
Vo večerných hodinách odchod zo SR po diaľnici E50 cez Čechy do Berlína.

2.  deň
Príchod do Berlína v ranných hodinách. Prehliadka Postupimu – letnej rezidencie pruských kráľov, Museum Pergamon a Židovské múzeum. Odfotíme sa pod Brandenburskou bránou, pozrieme si Potsdamer Platz s modernou architektúrou a zvyškami berlínskeho múru. Nasleduje osobné voľno s možnosťou nákupov na Kurfürstendamm. Vo večerných hodinách presun do Tropical Island. Ubytovanie v rezorte.

3. deň
Celodenný pobyt v Tropical Island. Vo večerných hodinách presun do Drážďan. Nocľah (resp. prenocovanie v Berlíne a ranný presun do Dráždan).

4. deň
Po raňajkách návšteva zrekonštruovanej katedrály Panny Márie (Frauenkirche), ktorá bola zničená pri kontroverznom bombardovaní Drážďan z 13. na 14. februára 1945 počas druhej svetovej vojny a návšteva barokového paláca Zwinger so slávnou galériou s dielami starých majstrov, medzi ktoré patrí aj Sixtínska Madona od Rafaela a tiež vzácna zbierka porcelánu z doby meissenskej manufaktúry. Osobné voľno.
V podvečerných hodinách presun cez Čechy späť na Slovensko.
 
V prípade záujmu o danú ponuku nás neváhajte kontaktovať.

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 1x alebo 2x ubytovanie a vstup s raňajkami, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3 x doprovod grátis. Využívame služby: