Maďarsko - výlety

Tropikárium Budapešť     
BA - 14,-€ / KE - 18,-€


Láka vás hlbočina a podmorský svet? Chcete spoznať históriu totalitných režimov  alebo navštíviť Palác zázrakov, kde spoznáte fungovanie prírodných zákonov? Vidajte sa spolu s nami za poznaním do grandióznej a historickej metropoly Maďarska – Budapešti, kde nájdete viac ako len kultúrne pamiatky.
Zahraničné výlety

Máte jedinečnú príležitosť na vlastné oči vidieť najväčšie morské akvárium v Strednej Európe, s objemom 1,6 miliónov litrov slanej vody, 12 metrov dlhým tunelom s výhľadom na žraloky a iné oceánske živočíchy. Uvidíte aj kúsok dažďového pralesa, v ktorom každú štvrťhodinu zahrmí a spustí sa dážď, akoby ožije exotické vtáctvo, najmenšie opice sveta, aligátory, hady, jaštery a pavúky, pochádzajúce z Afriky, Južnej Ameriky a Ázie.

Dom Teroru, po maďarsky Terror Háza slúži ako pripomienka totalitných režimov a ukazuje zločiny režimov od nacistického obdobia cez 50. roky, pracovné tábory, povstanie v roku 1956 až po rok 1989.  

Program:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Budapešti cca 10.00 hod. Po krátkej autobusovej prehliadke mesta (Bazilika sv. Štefana, nábrežie Dunaja a Parlament, kostol sv. Mateja pahorku Gellért s Citadelou) sa presunieme k jednému z najväčších obchodných a zábavných centier Budapešti, kde je situované Tropicárium a Oceanárium. Po jeho návšteve, o 14:30-15:00, presun do domu Teroru. Vo večerných hodinách odchod z Budapešti a návrat na Slovensko.

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi osobami + 3x doprovod grátis.
 


Palác zázrakov    
BA - 14,-€ / KE - 18,-€


Miesto, ktoré očarí nielen „vedátorov“.  Palác zázrakov je zmes zábavného parku, múzea, výstavnej siene, školy a laboratória. Formou hier a pokusov sa študenti budú môcť zoznámiť so zákonmi prírody, nášho sveta a vesmíru.

K najobľúbenejším atrakciám patrí bicyklovanie po lane ako v cirkuse, skákanie po Mesiaci, strieľanie zo vzduchového dela i laserovej pištole, sledovanie teplovzdušného balónu, ako aj fakírova posteľ s vysúvacími klincami. Množstvo optických či mechanických efektov nadchne každého.

V prípade záujmu je možné k výletu pripojiť aj okružnú plavbu po Dunaji či návštevu najznámejšieho zábavného parku Vidámpark.

Program:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Budapešti cca 10.00 hod. Návšteva Paláca zázrakov. V poobedňajších hodinách krátka aubusová prehliadka mesta (Bazilika sv. Štefana,  nábrežie Dunaja a Parlament,  kostol sv. Mateja na pahorku Gellért s Citadelou), osobné voľno.
Vo večerných hodinách odchod z Budapešti, návrat na Slovensko.

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi osobami + 3x doprovod grátis.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.Využívame služby: