Francúzsko - výlety

Eurodisneyland a  Paríž     
BA - 159,-€ / KE - 179,-€


Paríž „mesto svetiel“ je považované za jedno z najromantickejších miest sveta. Hemingway nazval Paríž pohyblivým sviatkom, mestom chuti tak neodolateľnej, že hneď ako ju prehltnete, ponesiete si so sebou navždy spomienky na tento krásny zážitok.

Zahraničné výlety

1. deň
Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska.

2. deň
Príchod do Paríža v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta – katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Bulvár St. Michel, Luxemburské záhrady, Centre Pompidou, kostol Sv. Eustacha, Forum des Halles, Place de Concorde, najznámejšia trieda Francúzska – Champs–Élysées, Víťazný oblúk a námestie Charles de Gaulle. Ubytovanie.

3. deň
Po raňajkách celodenná návšteva EURODISNEYLANDU a jeho atrakcií. Ubytovanie a nocľah.

4. deň
V ranných hodinách odchod z hotela a výstup na Eiffelovu vežu, návšteva LOUVRE  a prehliadka Invalidovne – najrozsiahlejšieho múzea vojenskej histórie na svete a miesta Napoleonovej hrobky. Podvečer návšteva zámku VERSAILLES a jeho záhrad. Vo večerných hodinách odchod z Francúzska nočnou jazdou späť na Slovensko.

5. deň
Pokračovanie v ceste cez Rakúsko s príchodom do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

V prípade záujmu neváhajte využiť náš kontaktný formulár.

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s raňajkami, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3x doprovod grátis.Využívame služby: