Anglicko - výlety

Kráľovský Londýn, stredoeurópsky Brusel a historické Waterloo    
BA - 199,-€ / KE - 219,-€


Pozývame Vás na návštevu 18 miliónovej metropoly červených autobusov, módy, financií, divadla, histórie, ale aj najlepších parkov, či bezplatných galérií, výstav a múzeí. Po ceste do najdrahšieho mesta starého kontinentu sa zastavíme aj v neoficiálnom hlavnom meste Európy - v krajine čokolády v Bruseli.


Zahraničné výlety

1. deň
Odchod zo Slovenska v poobedných hodinách a následný tranzit cez Rakúsko, Nemecko a Holandsko do Belgicka.

2. deň
Dopoludnia prehliadka Bruselu - neoficiálne nazývaného hlavným mestom Európy, sídla NATO a niektorých inštitúcií a výborov Európskej únie, areál EXPO, Bruckpark so stavbou ATOMIA, Park Mini Europe – zmenšené modely najznámejších európskych stavieb, námestie Grande Place, radnica, symbol mesta – Manneken-Pis, kráľovská Hubertova pasáž. V poobedných hodinách presun do mesta Waterloo, kde Napoleon prehral bitku a touto prehrou zaniklo jeho prvé francúzske cisárstvo. Nočný presun do Londýna a ubytovanie.

3. deň
Po raňajkách pešia prehliadka Londýna - Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square, National Gallery. Večer prechádzka známou štvrťou Soho, Piccadilly Circus a West End. Ubytovanie a nocľah.

4. deň
Raňajky a prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, London Eye, Southwark a Bankside, Millennium Bridge, katedrála St. Paul, Buckingham Palace. Možnosť návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud, nákupná ulica Oxford Street – individuálne voľno. Podvečer odchod z Londýna.

5. deň
Príchod na Slovensko v poobedných hodinách.
 
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s raňajkami, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3x doprovod grátis.Využívame služby: