Španielsko - výlet

Gaudího Barcelona, kráľovský Madrid a historické Toledo    
BA - 279,-€ / KE - 299,-€


Španielsko – krajina tepla, flamenca a toreadorov, plná krás a historických pamiatok. Očarujúca Gaudího Barcelona, európske veľkomesto s katalánskym šarmom, pyšne sa pozerajúc na svoju 2000 ročnú históriu. Kráľovský Madrid a jeho majstrovské diela Velázqueza a Goyu, Orichen de las careteras radiales, nultý kilometer šiestich hlavných ulíc rozbiehajúcich sa do celého Španielska. Malebné Toledo s najväčšou hustotou historických pamiatok na svete.

Zahraničné výlety

1. deň
Odchod z Bratislavy v dopoludňajších hodinách.

2. deň
Ráno príchod do Monaca – povinná 9 hodinová prestávka, nočnou jazdou pokračujeme do Španielska.

3. deň
Prehliadka mesta Zaragoza: Basilika el Pilar, Katedrála, Palaco de la Lonja&Audiencia Territorial. Poobede pokračovanie v ceste do Madridu. Ubytovanie a nocľah.

4. deň
Raňajky a prehliadka kráľovského Madridu s dominantami mesta: Puerta de Sol, Callé Alcalá, Plaza Santa Cruz, Calle Toledo, Kostol San Isidorio a návšteva Paláca El Escorial. Ubytovanie a nocľah.

5. deň
Raňajky a presun do Toleda. Pevnosť Alcazar, Plaza De Zocodover, Puerta de Bisagra, katedrála. Nočnou jazdou sa presúvame do Barcelony.

6. deň
V ranných hodinách príchod do Barcelony. Prehliadka katedrály, charakteristické Las Ramblas s neodmysliteľným trhom a Gaudího stavby: Sagrada Familia, Casa Batlo, Casa Mila, Park Güel. Návšteva kláštorného komplexu Montserrat. Ubytovanie a nocľah.

7. deň
Pokračovanie prehliadky v Barcelone, osobné voľno. V poobedňajších hodinách odchod zo Španielska.

8. deň
V poobedňajších hodinách návrat na Slovensko.

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom,3x ubytovanie s raňajkami, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi +3x doprovod grátis.
Cena nezahŕňa: vstupy, možnosť doobjednať si KCP v cene 1,60,- €/deň.Využívame služby: