Francúzsko a Anglicko - výlet

Londýn + Paríž    
BA - 249,-€ / KE - 269,-€


Kráľovský Londýn a romantický Paríž. Využite našu jedinečnú ponuku a spoznajte čaro dvoch najnavštevovanejších miest na svete. Čaká na vás história, moderná kultúra, nákupné centrá, ale najmä nezabudnuteľný zážitok.
 
Výlet do Londýna a Paríža je možné upraviť podľa vašich predstáv.

Zahraničné výlety

1. deň:
Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách.

2. deň:
Príchod do Paríža v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta: katedrála Notre Dame, latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel. Ubytovanie vo večerných hodinách.

3. deň :
Po raňajkách návšteva zámku Versailles a jeho záhrad. Moderná štvrť La Défense s možnosťou nákupov v obchodnom centre. Prehliadka Champ – Elysées a výstup na Eiffelovu vežu. Večer prehliadka Montmartre, námestie Pigalle a baziliky Sacre Coeur. Večerný transfer do Londýna.

4. deň:
V ranných hodinách príchod do Londýna a pešia prehliadka mesta: Parliament, Big Ben, Westmister Abby, Whitehall, Trafalgar Square a Nationall Gallery. Podvečer odchod do hotela v blízkosti Londýna. Ubytovanie a nocľah.

5. deň:
Raňajky a prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, London Eye, Southwark a Bankside, Millennium Bridge, katedrála St. Paul. Možnosť návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud, nákupná ulica Oxford Street – indiviuálne voľno. Ubytovanie a nocľah.

6. deň:
Raňajky a prehliadka Buckinghamského paláca, Hyde Park, The Mall, Admirality Arch. Vo večerných hodinách odchod z Londýna.

7. deň:
Príchod na Slovensko v poobedňajších hodinách.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 3x ubytovanie s raňajkami, DPH. Cena platí pri obsadení autobusu min. 40 platiacimi + 3x doprovod grátis. Využívame služby: