Vianočná Viedeň

Spoznajte tradičné kúzlo viedenského adventu  na najznámejších vianočných trhoch pred radnicou, kedy sa Radinčné námestie premení v rozžiarenú rozprávkovú krajinu. Drevené stánky vás k sebe prilákajú vôňou kandizovaného ovocia, cukrovou vatou, horúcimi gaštanmi, pohárikmi punču i vareného vína. Zaujmú vás určite i stánky s vianočnými ozdobami, hračkami, koženými a umeleckými výrobkami.
Park okolo vianočných trhov pred Radnicou je ideálnym miestom pre romantické prechádzky. Malé pavilóny s vianočnými dekoráciami, farebné ozdobené stromy a more svetiel očarí všetkých návštevníkov. Vianočný Express, prechádzky na poníkoch a jazda na kolotoči patria k absolútnym vrcholom pre mladších návštevníkov, rovnako s mrakmi hromadiacich sa poštových vianočných pozdravov, ktoré sú rozposielané do celého sveta.

Program zájazdu:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Po príchode do Viedne nasleduje pešia prehliadka centra Viedne s kvalifikovanou sprievodkyňou. Po prehliadke príchod na vianočné trhy priamo pred mestskou radnicou.Trhy ponúkajú romantiku Vianoc v cisárskych kulisách za doprovodu profesionálnych gospelových a dychových súborov s klasickým sviatočným ale aj džezovým repertoárom. Návrat na Slovensko v podvečerných hodinách.

Zájazd sa realizuje pri minimálnom počte 40 účastníkov.
V prípade organizovanej skupiny - ľubovoľný termín na vyžiadanie.

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK, DPH.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,80€/deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), vstupy do kultúrnych pamiatok. Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: