Vianočné Brno - 15.12.2018; cena len 18€/osoba zájazd

Termín zájazdu 15.12.2018
Spoznajte tradičné kúzlo brnenského adventu. Juhomoravská metropola BRNO leží síce dnes už v blízkej „cudzine“, no máme toho stále veľa spoločného. Mesto celé storočia súperilo s Olomoucom, čo bolo na prospech obidvoch miest. V historickom centre sa zachovalo 
veľa historických pamiatok, s ktorými vás zoznámi miestny sprievodca. Dozviete sa okrem iného aj to, aké zaujímavosti a povesti sa spájajú s týmto mestom. A určite vás zaujme informácia prečo „Brňáci“ ako jediní v Česku volajú električku „šalina“ a miesto našej „elekričenky“ majú „šalinkartu“.

Ďalšia časť dňa sa ponesie vo sviatočnom vianočnom duchu. Čakajú na Vás „čarovné“ Vianočné trhy, ktoré sa na rozdiel od Bratislavy konajú hlavne na štyroch historických námestiach v centre Brna. 

Program zájazdu:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Po príchode do Brna nasleduje pešia prehliadka centra mesta kvalifikovanou sprievodkyňou. Po prehliadke príchod na vianočné trhy, novinkou tejto sezóny je veľký Ľadový bar.Trhy ponúkajú romantiku Vianoc v prekrásnych uličkách historického mesta. Návrat na Slovensko v podvečerných hodinách.

Zájazd sa realizuje pri minimálnom počte 40 účastníkov.
V prípade organizovanej skupiny - ľubovoľný termín na vyžiadanie.

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK, DPH.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,80€/deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), vstupy do kultúrnych pamiatok. Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX