! 1. Prečo práve s nami?


7 TOP dôvodov, prečo sa rozhodnúť práve pre CK AZAD.


1. Odchod do školy v prírode a la Hollywood – za prítomnosti kamier, fotografa a originálneho maskota zo sveta známych rozprávok začne tvoja najlepšia škola v prírode. Aby toho nebolo málo celý svoj odchod nájdeš potom aj online na našej webovej stránke, kde sa môžeš pomocou hlasovania zapojiť do súťaže o koncoročný školský výlet pre svoju školu.
 
AZAD - odchod do Školy v prírode

2. Vyhraj výlet pre svoju školu – zahlasuj za fotogalériu, ktorá sa ti páči. Každá škola má na "svojej" stránke hlasovací formulár. Aby si mohlo zahlasovať za tebou vybranú školu, musíš sa prihlásiť, alebo zaregistrovať na www.azad.sk/registracia.  Čím viac hlasov škola získa o to väčšiu šancu má vyhrať koncoročný školský výlet a navštíviť Biofarmu v Stupave, Abeland v Lozorne alebo Märchenpark v Rakúsku. Viac informácií o súťaži nájdete na našej webstránke www.azad.sk.

3. Najväčší zábavný park – počas pobytu v škole v prírode na vás čaká nezabudnuteľný deň s našimi vlastnými nafukovacími atrakciami a v spoločnosti originálnych maskotov zo známych rozprávok a filmov.

4. Najlepšia technika a ozvučenie – všetky naše školy v prírode sú vybavené kvalitnou audio, video a efektovou technikou, digitálnym fotoaparátom a veľkým množstvom kostýmov čo zaručuje pestrý program a nezabudnuteľné zážitky zo školy v prírode pod vedením skúsených vedúcich.

5. Najkvalitnejšie ubytovanie – naše rekreačné strediská patria k najkvalitnejším rekreačným zariadeniam na Slovensku. Ubytovanie, ktoré je ponúkané v novozrekonštruovaných  izbách s kompletným príslušenstvom (WC, umývadlo, sprcha), a kvalitná strava zabezpečí našim návštevníkom plnohodnotné prežitie školy v prírode či koncoročného výletu.

6. English is easy –  ako jediná CK na Slovensku spolupracujeme s prestížnou jazykovou školou Canadian Bilingual Institute. Počas pobytu školy v prírode sa tak deti môžu zdokonaliť v gramatike a slovnej zásobe prostredníctvom hravej formy Englis is easy. Na záver kurzu, ktorý trvá 60 minút denne získa každé dieťa certifikát z Canadian Bilingual Institute.

7. Vlastná autobusová doprava – naše vlastné luxusné autobusové značky Scania Irizar PB garantujú nielen bezpečnú jazdu, ale i komfort cestujúcich. Sú vybavené klimatizáciou, DVD, chladničkou a minibarom.
 

AZAD - all in one


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: