Novoročné šialenstvo 2019


Termín: 02.01. – 07.01.2019

Preč s nudou! Neseď doma len tak sám. Vezmi kamošov a pridaj sa k nám. Novoročné šialenstvo na lyžiach a snowboarde práve začína.
 
 
Príď si užiť sklvelú zábavu novoročného tábora, zasnežené svahy, kvalitné vleky a mádhernú prírodu Západných Tatier. Čakajú Ťa naši skúsení lyžiarski a snowboardoví inštruktori. Lyžujeme na Liptove v najväčšom a najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku v SKI Jasná, či v strediskách SKI Opalisko a Lopušná dolina. Kúpeme sa v Tatralandii, staviame snežné figurínz, hrajeme bláznivé snežné hry, máme snowfun karneval a nezabudnuteľné večerné programy.

 
Novoročné šialenstvo

Čo na Vás čaká?
Skvelá lyžovačka pre začiatočníkov aj pokročilých, snowboardový výcvik, návšteva aquaparku Tatralandia, „crazy“ adrenalínové jazdy, či bláznivý kurz prežitia na horách. Nezabudnuteľným sa stane aj video z vašich lyžiarskych úspechov, ktoré si počas tábora spolu natočíme.
Tak neváhaj a vykroč do nového roka vo veľkom štýle!

Ubytovanie:  www.chatatrinec.sk
Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, barový pult, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 33 osôb.

Lyžujeme...
V srdci Liptova v Závažnej Porube – Opalisko,  na Dolinkách či v najväčšom a najznámejšom stredisku na Slovensku - SKI Jasná. Každý si príde na svoje. Nezabudnuteľným sa stane aj zážitok nočnej sánkovačky.

Doplatkové služby:
Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT, NR, BB, KE, PO: 33€
Individuálna doprava – doplatok za dopravu k vlekom: 15€
5-dňový skipass v stredisku JASNÁ 65€
SKI Opalisko, Lopušná dolina: od 8€/deň

Požičovňa lyžiarskeho výstroja:
Lyžiarsky komplet: od 8€/deň
Snowbord komplet: od 9€/deň
Lyžiarska prilba: od 3€/deň

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, lyžiarskych aj snowboardových inštruktorov, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, odmeny do súťaží, pohotovostné vozidlo, animačný tím, insolventnosť CK, DPH. Doprava k lyžiarskym vlekom počas celého pobytu.

Ceny výletov:
Aquapark Tatralandia................................ 15€

Viac informácií o tábore v CK AZAD, na  www.azad.sk,  e-mailom azad@azad.sk alebo na tel. čísle 0905279070.

Pri rezervácii tábora do 31.10.2018 cena pobytu len 129€.
Pri rezervácii tábora do 09.12.2018 cena pobytu  139€.

POZOR! V prípade individuálnej dopravy je potrebné uhradiť príplatok za dopravu k vlekom 15€!

Nástupné miesta platia pri minimálnom počte 8 účastníkov na nástupné miesto.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: