Po stopách Winnetoua a oddychu

Navštívte spolu s nami miesta, kde sa  na motíve slávneho románu Karla Maya nakrúcal film o odvážnom indiánskom náčelníkovi Winnetouovi. V národných parkoch Krka aj Plitivicke jazera si môžete naplno vychutnať krásy Chorvátska, vyskúšať si jazdu na koni alebo ochutnať rôzne chorvátske špeciality.
Poznávacie zájazdy

PROGRAM:

1. deň
Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách. Nočná jazda cez Rakúsko do Chorvátska.

2. deň
Príchod do NP Plitvické jazerá v doobedňajších hodinách, individuálne voľno (fakultatívna prehliadka parku, prechádzka okolo jazera), pokračovanie v ceste popri pobreží do Vodíc. Ubytovanie, večera a nocľah.
 
3. deň
Raňajky a následné individuálne voľno (možnosť kúpania sa v mori), poobede prehliadka Vodíc a historických pamiatok. Následný presun do blízkeho mesta Šibenik s prehliadkou katedrály Sv. Jakuba, hlavného námestia, tureckej pevnosti Sv. Michala a iné. Večer návrat do Vodíc. Večera a nocľah.
 
4. deň
Po raňajkách prehliadka NP Krka. Vo večerných hodinách odchod z Chorvátska.
 
5. deň
Návrat na Slovensko v ranných hodinách.
 
Cena: 129€ / 5-dňový zájazd
Termíny v roku 2015: 
27.05. – 31.05., 31.05. – 04.06., 06.06. – 10.06., 12.06. – 16.06.

V cene je zarátané: doprava moderným klimatizovaným autobusom, poistenie insolventnosti CK, 2x ubytovanie s raňajkami, DPH.

V cene nie je zarátané: možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,60€/deň, vstupy do kultúrnych pamiatok, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), príplatok za 1/1 izbu 30€/noc. Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX