Tropical Island - Nemecko

Malý raj na zemi. Aj taký je najväčší tropický komplex v Európe, kde nájdete všetko pod jednou strechou. Čaká na vás najväčší vnútorný dažďový prales na svete, ktorý skrýva cez 50 000 kusov stromov, kríkov a ďalších tropických rastlín dovezených priamo z džungle. Tropická dedinka, ktorá vás  zaujme najmä unikátnou kolekciou prístreškov a chatrčí, ktoré akoby z oka vypadli tým v trópoch. Tešiť sa môžete aj na najvyšší tobogán v Nemecku, ktorý  meria 25 metrov a môžete na ňom dosiahnuť rýchlosť až 70 km / h, let teplovzdušným balónom, tropické more či romantickú lagúnu. 
Poznávacie zájazdyPROGRAM:

1. deň
Vo večerných hodinách odchod zo Slovenska cez Čechy do Nemecka.

2. deň
Ranný príchod do Tropical Island – celodenný pobyt v najväčšom tropickom komplexe v Európe. Vo večerných hodinách odchod z Nemecka nočnou jazdou na Slovensko.
 
3. deň
Príchod na Slovensko v skorých ranných hodinách.
 
Cena: 49€ / 3-dňový zájazd
Termíny v roku 2015: 
19.06. – 21.06., 26.06. – 28.06., 21.08. – 23.08.,  28.08. – 30.08.

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, poistenie insolventnosti CK, sprievodca zájazdu, DPH.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia 1,60€/deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), vstupné do Tropical Island – kombinovaný vstup ( Tropický svet, sauna & Spa svet) 39,50€/osoba, 27€/ dieťa od 6 -14 rokov.

Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 40 platiacich oôb.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX