VIP Teen Stars 2014

Leto na plný plyn! Teenageri v akcii.
Vek: 13-18 rokov

PART I.
VIP Teen Stars: Leto na plný plyn je tábor plný „dospeláckej“ zábavy, úletov a celkovej pohody. Čakajú ťa neopakovateľné chvíle po boku starých známych, ale aj nových členov, ktorí sa spolu s našimi overenými vedúcimi postarajú o to, že toto leto sa doma nudiť rozhodne nebudeš. 


Pýtaš sa kde?
Bol si už v doline Strážovských vrchov priamo pod skalnatým masívom Podskalný Roháč? Hovoríš, že iba prstom po mape?  Tak to rýchlo zmeň. Ako? Pridaj sa k nám a poď s nami do tábora VIP Teen Stars 2014, ktorý sa zapíše do dejín. 


 

THE BEST:  AZAD FESTIVAL 2014
Stretni svoje obľúbené spevácke hviezdy na najväčšom táborovom festivale. Jedine s CK AZAD spoznáš Rytmusa, Ega, finalistov SuperStar, najznámejšie slovenské hudobné skupiny, či osoby slovenského showbiznisu. Have the best – AZAD fest.
 


LETNÉ KINO - Nezabudnuteľný zážitok pod nočnou oblohou
 
Čo sme pre vás pripravili?       ...A čím vás dostaneme...?
Zábavné a dobrodružné hry: Teenegeri v akcii, Nebo, peklo, raj, Držím ti miesto, Koniec sveta, International work shop, Na konci sveta, Tik a tak, Stratená sila, Dva majáky, Ólelé ólalá, a mnoho ďalších záujmových, športových a umeleckých aktivít.

Špičkové večerné programy: Tajomstvo noci, OTA – osobnosť tábora AZAD, Letná doba ľadová, Pyžamová párty, Never ending fun, VIP Paradise,  a iné.

Fun a efekty: Barmanská show, rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte omnoho viac.
 

PART II. 
VIP Party pokračuje!
Uži si dvojnásobne viac pohody a ostaň na VIP Teen Star dva turnusy po sebe. Spolu až neuveriteľných 15 dní.
Ako iste vieš, každá párty je vždy iná, a preto ti repete rozhodne nehrozí. Tak na čo čakáš. Vychutnaj si svoje leto.
Chceš ísť len na jeden turnus? Nevadí! Z víru zábavy môžeš kedykoľvek vystúpiť. Každý jeden turnus je samostatný a programy na seba nenadväzujú, takže sa môžeš pokojne zúčastniť len jedného turnusu. 
 
Pri objednávke VIP Teen Stars 2014 Part I. + Part II. - zľava 10€ z balíka !

Lokalita:
 Strážovské vrchy- RZ Podskalie
www.podskalie.sk

Cena zahŕňa:
ubytovanie, 5x denne stravu ( v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, poisteniemateriálnotechnické zabezpečenie tábora, pedagogickýzdravotný dozoranimačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťažíinsolventnosť CK, DPH. 
Celodenný výlet za doplatok 10,-€.

Doprava:
individuálna/ autobusová- 25,-€. Nástupné miesta: BA, TT, NR, PN, TN, KE, PO, PP, LM, RK, MT, ZA *nástupné miesta platia pri min. počte 4 osoby*Využívame služby:
© 2000 - 2014 AZAD

Akcie: