17. penzión Antares - Orava


Cena od 150€ / 5 dní

Lyžiarsky výcvik v lone oravskej prírody. Stredisko Janovky ponúka všetko to, čo na správnej lyžovačke nesmie chýbať. Dlhé zjazdovky, upravený terén, moderné vleky, adrenalínové jazdy, ale hlavne množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Prežite s nami týždeň na horách, týždeň, na ktorý sa nezabúda.
BALÍKOVÁ CENA:
Cena pre ZŠ: 150€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 165€ / 5 dní

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Penzión Antares ponúka ubytovanie 2,3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Súčastou penziónu je aj vlastná lyžiareň. Celková kapacita penziónu je 50 lôžok. 

Vybavenie zariadenia:
Penzión má vlastnú jedáleň s barom, infrasaunu, mini fitnes, elektronické šípky, stolný futbal, spoločenské priestory, učebne a spoločenské hry. 

Vleky:
V areáli strediska Janovky sú prevádzkované 4 vleky (dĺžka 1170, 885, 275 a 50 m) náročnosťou tratí ľahká a stredne ťažká. K dispozácii je aj detský vlek a priaznivci bežecekého lyžovania si prídu na svoje na 8km dlhých tatriach. V blízkosti sa nachádza aj veľké lyžiarske stredisko Spálená - Roháče.  

BALÍKOVÁ CENA:
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, pitný režim, 4-dňový skipas v SKI SPÁLENÁ, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis

DOPRAVA
V príprade záujmu Vám radi pripravíme aj ponuku autobusovej dopravy za výhodnú cenu.
 
SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVDKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: