! Výber toho naj

Výlety do zahraničia

Neopakovateľné školské výlety práve teraz!
Nie ste z Bratislavy a okolia? Nevadí! Študenti od 17.11.2014 cestujú vlakmi zadarmo. Pricestujte do Bratislavy a prestúpte do nášho AZAD busu. Vyberte si niektorú možnosť z ponúkaných výletov, prípadne ich kombináciu. V prípade viacdňových výletov ponúkame ubytovanie v Bratislave, alebo na Slnečných jazerách v cene od 15€ s raňajkami. Neváhajte, absolvujte skvelý výlet s CK AZAD.

Vlakom s AZADom


Výlety pre školy - zahraničné

Tropikárium, Paláce zázrakov alebo Dom Teroru  14€
Láka vás hlbočina a podmorský svet? Chcete spoznať históriu totalitných režimov  alebo navštíviť Palác zázrakov, kde spoznáte fungovanie prírodných zákonov? Vydajte sa spolu s nami za poznaním do grandióznej a historickej metropoly Maďarska – Budapešti, kde nájdete viac ako len kultúrne pamiatky.

Výlety pre školy - zahraničné
 
Märchenpark – rozprávkový park v Rakúsku 9€
Zábavný park v blízkosti Neziderského jazera je miesto, ktoré sa oplatí navštíviť. Rozprávkový les, zážitkový hrad, dobrodružný ostrov a gazdovský dvor poskytuje celodenný bohatý zábavný program. Na deti čaká  horská dráha, jazda na drakovi, hrad na lezenie, kolotoč s kačičkami, plavba plťou, Neptúnov vodný svet, škola gladiátorov, mini ZOO a veľa ďalších atrakcií.
 
Výlety pre školy - zahraničné

Schloss Hof – najskvostnejší zámok Habsburskej monarchie 9€
Privíta vás jeden z najkrajších zámkov, aké ste doteraz videli. Bývalé prázdninové sídlo Habsburgovcov je najväčšie v strednej Európe a ponúka bohatý pohľad na dobu len krátko minulú, kedy sa v jeho komnatách pohybovali cisári a služobníctvo.

Výlety pre školy - zahraničné

Dom morí – podmorský svet na dosah 11€
Jedinečný a neopakovateľný zážitok na vás čaká v Haus des Meeres – v Dome morí, kde na vás čaká viac ako 3500 živočíchov. V hlavnej úlohe môžete vidieť žraloky, korytnačky, hady a množstvo nádherných koralov a rýb.

Výlety pre školy - zahraničné

Schöenbrunn a ZOO – domov cisárovnej Sisi 11€
Schönbrunn bol pôvodne postavený ako lovecký zámok s rozsiahlym parkom, neskôr od polovice 18. storočia dostavaný do svojej súčasnej veľkosti a využívaný ako letné sídlo a rezidenčný zámok cisárskej rodiny a dvoranov. Jeho súčasťou je aj  zámocký park s početnými studňami a fontánami, ako aj najstaršia a doteraz existujúca zoologická záhrada na svete. Od roku 1996 je zapísaný na Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Výlety pre školy - zahraničné

Carnuntum park – v rímsky šľapajách 9€
V archeologickom parku sa prenesiete do čias rozkvetu starovekej rímskej civilizácie. Historický komplex bývalého vojenského tábora z rímskej ríše je určený nielen pre milovníkov histórie. Tak neváhajte a vydajte sa spolu s nami spoznávať život starovekého Ríma.

Výlety pre školy - zahraničné

Po stopách Winnetoua a oddychu  129€/5 dní
Navštívte spolu s nami miesta, kde sa na motíve slávneho románu Karla Maya nakrúcal film o odvážnom indiánskom náčelníkovi Winnetouovi.  V národných parkoch Krka aj Plitvické jazerá si môžete naplno vychutnať krásy Chorvátska, vyskúšať si jazdu na koni alebo ochutnať rôzne chorvátske špeciality.

Výlety pre školy - zahraničné

Atraktívne Poľsko: Oswiecim, Krakow a Wieliczka 56€/2 dni; 86€/3dni
Objavte čaro i smútok histórie, ako aj znovunájdenie starej pravdy, „soľ nad zlato“, vďaka netradičným pamiatkam, ktoré vám Poľsko ponúka.

Výlety pre školy - zahraničné

Tropical Island  89€/3dni; 119€/4dni
Navštívte spolu s nami najväčší tropický komplex v Európe, kde nájdete všetko pod jednou strechou. Čaká na vás najväčší krytý dažďový prales, tropické more s piesčitou plážou, tropický saunový svet, tobogany, autentická architektúra ďalekého východu a ešte omnoho viac. Okrem iného sme pre vás pripravili aj návštevu najväčších kultúrnych pamiatok v Berlíne a Drážďanoch.

Výlety pre školy - zahraničné

Starobylá Praha 47€/2dni; 70€/3dni
Navštívte s nami Karlov most, po ktorom prejde každodenne niekoľkotisíc návštevníkov, dotknite sa sochy Sv. Jána Nepomuckého na privodenie si šťastia a zaistenie si opätovného návratu do Prahy. Pozrite si s nami Pražský hrad - najväčší starobylý hrad na svete, Vyšehrad - ktorého tradícia je opradená množstvom povestí, Orloj - kde sa každú hodinu v dvoch okienkach nad astrolábom objavuje 12 apoštolov. Zabavte sa s nami v bludisku a navštívte známe osobnosti v múzeu voskových figurín.

Výlety pre školy - zahraničné

Rím – večné mesto 159€/5dní
Nehovorte, že ste sa nikdy netúžili túlať uličkami starovekého Ríma. Mesta, v ktorom vládol Cézar i Caligula. A Vergílius s Horáciom v ňom skladali svoje slávne ódy a eposy. Nie nadarmo ho volajú večným mestom.

Výlety pre školy - zahraničné

Eurodisneyland a Paríž 159€/5dní
Paríž „mesto svetiel“ je považované za jedno z najromantickejších miest sveta. Hemingway nazval Paríž pohyblivým sviatkom, mestom chuti tak neodolateľnej, že hneď ako ju prehltnete, ponesiete si so sebou navždy spomienky na tento krásny zážitok. Nezabudnuteľným sa stane aj návšteva sveta plného kúziel a rozprávok v Eurodisneylande.

Výlety pre školy - zahraničné

Kráľovský Londýn 199€/5dní
Londýn je už viac ako dvanásť storočí metropolou britskej monarchie a sídlom kráľov. Ak si ich všetkých chcete pozrieť z blízka, stačí zájsť na Baker Street do presláveného múzea Madam Tussaud. Buckinghamský palác, viktoriánske divadlá, korunovačné klenoty, Tower či Big Ben to je len výber z najznámejších kultúrnych pamiatok.  Mesto je však známe aj ako metropola červených autobusov, módy, financí, najlepších parkov, či bezplatných galérií, výstav a múzeí.

Výlety pre školy - zahraničné

Na vlnách fantázie  autobusom 239€/8dní; letecky 299€/5dní
Spoznajte s nami najznámejšiu časť Katalánska – Gaudího Barcelonu a „divoké pobrežie“ Costa Brava. Čaká na vás história, moderná kultúra, najelegantnejšie letovisko španielskeho pobrežia  Lloret de Mar a množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Ochutnajte pravý život Katalánska v šľapajach muža, ktorý mu dal tvár.

Výlety pre školy - zahraničné

Severské dobrodružstvo 119€/4dni
Nezabudnuteľný výlet do Kodane, sídla kráľovskej rodiny a mesta rozprávkara H. Ch. Andersena spojená s návštevou Legolandu a jeho atrakcií. Dobrodružná cesta na sever práve začína. 

Výlety pre školy - zahraničné


Výlety pre školy - zahraničné

zľava 10€ + nápoj grátis pri rezervácii do 19/12/2014 - platí pre viacdňové zájazdy

*v prípade zájazdou s prenocovaním je v cene zahrnuté ubytovanie s raňajkami počas trvania zájazdu
** technický delegát na zájazde za doplatok 1€/os./deň, kvalifikovaný sprievodca 3€/os./deňVyužívame služby: