! 2. Balíky služieb ŠvP a LV

Vyberte si svoj vlastný BALÍK.
Basic, Comfor, Exclusive

AZAD - odchod do Školy v prírode

Ponúkame Vám na výber z troch našich balíkov určených pre školy v prírode.

AZAD Basic:
5x denne strava, pitný režim, ubytovanie, poist. insolventnosti CK, spomienkový darček – TRIČKO  CK, DPH.

AZAD Comfort:
5x denne strava, pitný režim, ubytovanie, poobedný a večerný program organizovaný našimi skúsenými animátormi s praxou nadobudnutou v detských táboroch v časoch (14:00–18:00 a 19:00-21:00), zábavné nafukovacie atrakcie na jedno popoludnie, poistenie insolventnosti CK, sladkosti, ceny do súťaží a hier, spomienkový darčekTRIČKO CK AZAD, DVD  s fotkami z pobytu, pomôcky k športovým a záujmovým činnostiam, materiálno–technické vybavenie, DPH.

*CK AZAD si vyhradzuje možnosť stanoviť dátum a čas prevádzky zábavných nafukovacích atrakcií podľa technických možností; pri nevhodnom počasí nevzniká klientovi nárok na kompenzáciu.

Doplatok za balík Comfort: 27€/žiak

AZAD Exclusive:
„Allinclusive“ - balík zahŕňa v sebe obsah balíka AZAD Comfort + starostlivosť o deti do začiatku vyučovania (budíček, odchod na raňajky), po raňajkách si deti prevezmú pedagógovia, poobedný a večerný program + služby spojené so starostlivosťou o deti po ukončení večerného programu (ukladanie na noc.)

Doplatok za balík Exclusive: 32€/žiak

Predĺžený pobyt:
Začnite svoj pobyt už v nedeľu a vychutnajte si tak viac nezabudnuteľných dní školy v prírode. Každý deň naviac je za doplatok 15€/dieťa/deň (BASIC) a 20€ alebo 22€ /dieťa/deň (COMFORT alebo EXCLUSIVE).

Škola, ktorá zrekreuje školu v prírode s balíčkom AZAD COMFORT (60 – 80 detí), v aspoň troch pobytoch po sebe, dostane od našej spoločnosti finančný alebo nefinančný dar v hodnote 333€.


 Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: