01. VIP Teeen StarsVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
TEEENAGEROM PATRÍ LETO!
Vek: 13-18 rokov                                        

Že v názve tábora máme chybu? Kdeže! 3x písmeno „e“ v slove TEEN znamená, že na tomto tábore dostaneš oveľa viac, ako čakáš! Všetci ti hovoria, že na tábory si už starý, no ty cítiš že sa v tebe skrýva zábavychtivý jedinec? Teenagersý tábor je potom presne pre teba! Ty dobre vieš, že leto je presne ten čas, kedy si život treba užívať naplno.  Uži si tábor plný rovnakých bláznov ako si ty a zabudni na bezduché letné ničnerobenie.

Ak si myslíš, že na tomto tábore sa budeš pretĺkať nudnými dňami čakaním na nočnú disco, tak si na omyle! Zažil si už niekedy deň naruby? Color Run či UV Disko? Myslíš si, že na tábore sa nedajú loviť Pokémoni? Toto všetko  mnoho iných neskutočných vecí zažiješ jedine na VIP Teen Stars. Nie nadarmo vravíme, že teenagerom patrí toto leto. Správny teenager robí všetko pre to, aby každý letný deň bol zároveň jednou veľkou párty. Ak si presne takýto, tešíme sa už na teba!
VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
ŽE KDE TO BUDE?
Teenagerský BOOM vypukne po minuloročnom úspešnom tábore v hoteli Hlboké, kde je obrovský areál vhodný pre každého. Okolitá príroda, športové ihriská a veľké ohnisko ťa rozhodne dostanú. Bitky v bahne, či Color Run sú tu samozrejmosťou. Koniec koncov sám dobre vieš, že keď je dobrá partia mladých ľudí, je jedno kde sa stretnete. Preto veríme, že leto 2019 stráviš s nami a ďalšími deckami v tvojom veku.

HOTEL HLBOKÉ
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt, basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 6-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.skČÍM TA DOSTANEME?
TOTO ŤA NEMINIE:
Killerovo tajomstvo na dne jazera, Wood-party, Kto chytá svište, Color Run, Bahenné vojny, Fun-vloging, Trafená olympiáda, Selfiemánia, Prelet nad strapatým hniezdom, Black&White Party a množstvo ďalšieho programu pre crazy teenagerov.
NADUPANÝ PROGRAM:
Miss&Boy Teen, UV video Disko, Milujem AZAD, Shazam kvíz, Neon night, SAW - po stopách vraha, OTA - osobnaosť tábora AZAD. Na Teenage sa nudiť jedno-ducho nebudeš!
MASÍVNE EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, letecký dron, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a iné. 

FARBÁM NEUJDEŠ!
Zachytil si na nete čo je to COLOR RUN? Že nie? Jedinečný beh plný zábavných úloh a v konečnom dôsledku aj farebných bômb, ktorým jednoducho nemáš šancu uniknúť. Fantastické farebné fotky s tvojimi kamošmi následne určite získajú nejaké tie lajky na Instagrame či Facebooku. Posledné 2 roky sa naši teenageri vybláznili počas jedinej UV diskotéky na Slovensku. Nie, to nie je obyčajná diskotéka podporená UV svetlom. Naša UV disko je bombová diskotéka pod holým nebom. Najväčšie šialenstvo vypukne, keď na celú skupinu tancujúcich teenagerov začnú z vodných pištolí pulzovať špeciálne zmývateľné farby. Pri UV osvetlení tejto bláznivej šou zrazu vidíš iba hmýriace sa farebné klbko ľudí. Čo ti budeme hovoriť - totálna divočina! Ak si na tábore zažil už všetko, tak TOTO rozhodne nie.AZAD OPEN DAY NESMIE CHÝBAŤ!
Každoročne sa na každom našom tábore koná jedna špeciálna vec! CK AZAD spája svoje sily a ukazuje svojim táborníkom význam slova „priateľ“. Celý deň plný zábavných nafukovacích atrakcií, cukrovej vaty, ľadovej drte, popcornu, penového dela a iných prekvapení. Vždy keď si myslíš, že si už zažil všetko, príde niečo nové! V tento deň sa tiež môžeš stretnúť aj s inými táborníkmi zo spriateleného nami organizovaného tábora. Dokáže práve váš tábor zvíťaziť v rôznych bláznivých disciplínach kde preukážete silu kolektívu? Nech už je súperenie akokoľvek urputné, nezabú-daj, že priateľstvo a láska - jedným slovom AZAD. Keď sa už deň chýli ku koncu, máme pre teba tú najväčšiu pecku. Na javisku vystúpi známa celebrita. Za posledné roky nás svojou návštevou poctili umelci ako Igor Kmeťo, Rytmus, Martin Harich, Ego, Majk Spirit a mnohí iní. Tu jednoducho chceš byť! A keď si už myslíš, že je celému dňu koniec, oblohu pohltí jedinečný a nekončiaci ohňostroj. Tak čo, presvedčili sme ťa?     

 

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: