04. Viva la Vida (10 dní)



Vyhľadaj termín
Rezervuj si termín
OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov
                     
Aj ty si toho názoru, že leto si treba užiť naplno? Celý rok sa tešíš na tábory a keď už príde ich čas, tak si si istý, že si nenecháš újsť ani sekundu? V tom prípade si presne náš človek! Toto leto otvárame už druhý ročník letného oslavného tábora Summer celebration. Ak sa nebojíš žiadnej výzvy a máš ambície každému dokázať, že na to máš, je tento tábor pre teba ako stvorený. Máš chuť sa prezliecť za nejakú celebritu a užiť si aplauz na pódiu? Tento moment predsa nesmieš premárniť a ty to dobre vieš! Slnko, penové delo, nerozluční priatelia - to sú základné indície. Prídi k nám a odraz sa k oblakom.


VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
PÝTAŠ SA KDE?
Viva la Vida je pre nás špeciálny tábor. Toto leto sa môžeš tešiť až na neuveriteľné množstvo 5 turnusov! Aj to je zárukou toho, že my ťa unudeného jednoducho nenecháme. Viva sa odohrá na našich zariadeniach, takže si môžeš vybrať. Či už to bude overené zariadenie - hotel Hlboké, kde sú obľúbené Bojnice s prírodou na dosah alebo RZ Poniklec s veľkým trávnatým areálom. Tak ako? Ktorý turnus je ten správny? Máš z čoho vyberať!

HOTEL HLBOKÉ
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské ​vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt,basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 6-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk



ČÍM TA DOSTANEME?
ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:
Slnko, more - pláže a lesy, 100 dôvodov na úsmev, Expedícia v oblakoch, Kronika vtipu, Šialená škola, Aha deti - slnko svieti, Magický krst, Za bránou fantázie, Scoobyho poklad a iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Summer party, Disco light show, Milujem AZAD, Postrelená špekačka a iné.  

EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*



Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: