4. Viva la Vida (10 dní)

OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov                      
 
Toto leto sme sa rozhodli, že ty aj tvoji kamaráti pôjdete do kolien! Nie, nemusíš sa báť, nebude to od únavy. Máme pre teba pripravený taký bohatý program, že ohýbanie sa od smiechu nebude stačiť. Slnečné lúče, nikdy nekončiace tóny letných vypalovačiek a totálne blázniví animátori ti garantujú, že o zábavu máš postarané. Viva la vida je náš najús-pešnejší tábor, kde sa Azaďáci každoročne radi vracajú a spolu s prepracovaným programom a bláznivými hrami pozdvihujú jeho úroveň na úplne iný level! Máš aj ty v pláne toto leto osláviť? V tom prípade je Viva pre teba nielen riešením ale priam poslaním! 
TERMÍN 16.07. - 25.07.2017 je VYPREDANÝ

VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
PÝTAŠ SA KDE?

Viva la Vida je pre nás špeciálny tábor. Toto leto sa môžeš tešiť až na neuveriteľné množstvo 6 turnusov! Aj to je zárukou toho, že my ťa unudeného jednoducho nenecháme. Viva sa odohrá na všetkých 3 našich zariadeniach, takže si môžeš vybrať. Slnkom zaliaty hotel Panoráma s vonkajším bazénom, hotel Mier v Račkovej doline, kde sa naši táborníci radi vracajú každé leto alebo naša tohtoletná novinka - hotel Hlboké, kde sú obľúbené Bojnice s krásnou prírodou na dosah. Tak ako? Ktorý turnus je ten správny? Máš z čoho vyberať!

HOTEL MIER
Kompletne zrekonštruovaný hotel Mier sa nachádza v nádhernom prostredí Západných Tatier v Račkovej doline. Okolie hotela ponúka bohaté možnosti výletov a športového vyžitia. Areál disponuje golfovým odpaliskom, tenisovými kurtami, volejbalovými a nohejbalovými ihriskami. Určite si aj vy zamilujete vždy zelené lesy popretkávané tajomnými zákutiami ukrytými ďaleko od ruchu miest.
Vybavenie hotela: 
Spoločenská miestnosť, vlastná jedáleň, nealko bufet, 2 tenisové kurty s umelou trávou, volejbalové a nohejbalové ihrisko, basketbalové koše, golfové odpalisko, vonkajšie ohniská.
Ubytovanie:
Izby na hoteli Mier sú 3, 4 a 5-lôžkové, zrekonštruované, vybavené kompletným sociálnym zariadením a samostatným balkónom s výhľadom na čarokrásnu prírodu Západných Tatier.
Viac na www.hotelmier.sk

HOTEL PANORÁMA
Spoznajte čaro južného Slovenska v zrekonštruovanom hoteli Panoráma, ktorý sa nachádza v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov neďaleko mesta Štúrovo. Hotel ponúka komfortné ubytovanie s možnosťou ľahšej turistiky v okolí. Nezabudnuteľnými sa stanú aj prechádzky cez blízke vinice či neďaleký maďarský Ostrihom.
Vybavenie hotela:
Hotel má vlastnú reštauráciu, bar, konferenčnú miestnosť a vonkajšiu rotundu. K športovému vyžitiu slúžia volejbalové a basketbalové ihrisko, plážový volejbal, tenisový kurt, stolný tenis a v letných mesiacoch bazén.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v moderných 2 až 3 posteľových izbách s možnosťou prístelky a apartmánoch. Všetky izby majú samostatnú kúpeľňu s WC. K dispozícii je aj izba s bezbariérovým prístupom.
Viac na www.hotelpanorama.eu.sk
 


ČÍM TA DOSTANEME?
TOTO TI NEUJDE:
Horúce strely, Chyť ma ak to dokážeš, Šialená škola, Aha deti - slnko svieti, Magický krst, Za bránou fantázie, Hlboko zmierená panoráma, Scoobyho poklad a iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Summer party, Disco light show, Milujem AZAD, Postrelená špekačka a iné.  

EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.

Super ponuka len v hoteli Panoráma! Spoznaj Budapešť za doplatok len 15€!

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Využívame služby:
© 2000 - 2018 AZAD