B. Zahraničie: Taliansko RiminiVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
TOTO JE TALIANSKY SEN
Vek: 6-18 rokov       

Najznámejšie prímorské letovisko Talianska nazývané aj Slnečná riviéra je pripravené splniť sny každému. Objav krásu starých ako i nových priateľstiev pod lúčmi rozpáleného slnka, s vetrom vo vlasoch a nohami v piesku. Snívaj naplno svoj taliansky sen. Zaži neopakovateľné leto s vôňou mora na 20km dlhých piesočných plážach v starobylom meste Rimini, kde sa mieša príchuť histórie s vôňou pravej talianskej pizze. Rimini je výbornou voľbou aj pre množstvo zábavných centier, diskoték, aquaparkov a delfinárií, ktoré sa v meste nachádzajú. Ešte stále sa ti zdá, že snívaš? Nie, toto nie je sen. Toto je ten najbláznivejší tábor snov v Rimini! Miesto, kde jednoducho musíš byť.

Taliansko- Rimini - detské tábory od CK AZAD
Výlet: Navštív lunapark a zábavný park v jednom. Mirabilandia je miesto kde sa môžeš vyblázniť na Ispeed horskej dráhe, spúšťať sa na toboganoch alebo si vychutnať voľný pád na jednom z kolotočov. Uži si leto na ktoré nikdy nezabudneš. Orientačná cena vstupného do Mirabilandie je 25€.
Nezabudnuteľným sa stane aj výlet do historického mesta San Marino, tretieho najmenšieho štátu Európy, ktoré je zároveň najstaršou existujúcou republikou. Orientačná cena výletu je 10€.


Ubytovanie: Hotel Siréna*** ponúka ubytovanie v 2 až 4 lôžkových izbách. Prístelky sú možné formou váľandy alebo rozkladacieho lôžka. Každá izba má k dispozícii vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu, TV a balkón. V blízskosti sa nachádza piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora.
 
Poloha: Obľúbený hotel Siréna*** je situovaný v severnej časti Rimini - Bellaria. Súkromná pláž je od hotela vzdialená do 400m od hotela. Nachádza sa tu recepcia, bar, reštaurácia. Hotel disponuje výťahom. Wifi pripojenie je k dispozícii na recepcii hotela a je poskytované klientom GRÁTIS. 
 
Strava: Je poskytovaná 3x denne v hotelovej reštaurácii. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, večeru je servírovaná a pozostáva z dvoch chodov. Pitný režim počas celého pobytu.

Bonusy pre každého táborníka zdarma

Cena zahŕňa: ubytovanie, plná penzia – 3xdenne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 
 
Povinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie 1,80€/deň.
Pobytová taxa: od 14 rokov 14€/pobyt

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2020 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO!Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: