D. Zahraničné tábory: Taliansko - Rimini

TOTO JE TALIANSKY SEN
Vek: 6-18 rokov - LEN 2 MIESTA!!          

TÁBOR 18+ NÁJDEŠ tu

Najznámejšie prímorské letovisko Talianska nazývané aj Slnečná riviéra je pripravené splniť sny každému. Objav krásu starých ako i nových priateľstiev pod lúčmi rozpáleného slnka, s vetrom vo vlasoch a nohami v piesku. Snívaj naplno svoj taliansky sen. Zaži neopakovateľné leto s vôňou mora na 20km dlhých piesočných plážach v sta-robylom meste Rimini, kde sa mieša príchuť histórie s vôňou pravej talianskej pizze. Rimini je výbornou voľbou aj pre množstvo zábavných centier, diskoték, aquaparkov a delfinárií, ktoré sa v meste nachádzajú. Ešte stále sa ti zdá, že snívaš? Nie, toto nie je sen. Toto je ten najbláznivejší tábor snov v Rimini! Miesto, kde jednoducho musíš byť.


Zaži neopakovateľné leto s vôňou mora na 20km dlhých piesočných plážach v starobylom meste Rimini, kde sa mieša príchuť histórie s vôňou pravej talianskej pizze. Rimini je výbornou voľbou aj pre množstvo zábavných centier, diskoték, aquaparkov a delfinárií, ktoré sa v meste nachádzajú. 
Taliansko- Rimini - detské tábory od CK AZAD
Výlet: Navštív lunapark a zábavný park v jednom. Mirabilandia je miesto kde sa môžeš vyblázniť na Ispeed horskej dráhe, spúšťať sa na toboganoch alebo si vychutnať voľný pád na jednom z kolotočov. Uži si leto na ktoré nikdy nezabudneš. Orientačná cena vstupného do Mirabilandie je 25€.
Nezabudnuteľným sa stane aj výlet do historického mesta San Marino, tretieho najmenšieho štátu Európy, ktoré je zároveň najstaršou existujúcou republikou. Orientačná cena výletu je 10€.


Ubytovanie: Hotel Rinaldi s možnosťou ubytovania v 2, 3 a 4 lôžkových izbách väčšinou s balkónom. Sociálne zariadenia sú riešené bunkovým systémom, t.j. spoločné vždy pre dve izby.
 
Poloha: Hotel sa nachádza v severnej časti letoviska Rimini, nazývanej Torre Pedrera. Je obklopený zeleňou vo vzdialenosti cca 150 metrov od súkromnej pláže patriacej hotelu. Každá izba má k dispozícii slnečník a dve lehátka. Na súkromnej pláži majú deti k dispozícii aj sprchy, prezliekáreň, fontánku s pitnou vodou, ihriská na plážový volejbal a futbal, streetbasketbal, petangue (boccia) či dva pingpongové stoly. Pre menšie deti je pripravená aj plážová trampolína, preliezačka a šmykľavka.
 
Strava: 3x denne pravá talianska kuchyňa s použitím čerstvých surovín z miestnych zdrojov, raňajky (pečivo, syr, salám, džem, nutela, musli, jogurt, kakao, čaj, káva, capuccino), obedy a večere s dvomi chodmi (jednotné menu), doplnené množstvom zeleninových šalátov, k obedu tiež dezert alebo ovocie. Pitný režim počas celého pobytu.

Bonusy pre každého táborníka zdarma

Cena zahŕňa: ubytovanie, plná penzia – 3xdenne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 
 
Povinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie 1,80€/deň.
Pobytová taxa: od 12 rokov 14€/pobyt

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2018 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO!Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: