F. Zahraničie: Bulharsko - Slnečné pobrežieVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
SLNEČNÉ POBREŽIE NA DOSAH!
Vek: 6-18 rokov                        

Ak si si doteraz myslel, že neexistuje raj na zemi, určite si ešte nebol v Nesebare a v jeho tesnej blízkosti, na legendami opradenom Slnečnom pobreží. Hovoríme o najväčšom a najobľúbenejšom letovisku v krajine. Hlavný pás hotelov sa tiahne niekoľko kilometrov popri slnečnej pláži v zálive medzi sídlami Nesebar a Sveti Vlas. Príjemná teplota mora s pozvoľným vstupom zaručuje tú najúžasnejšiu zábavu. Množstvo reštaurácií, barov a iných podnikov je doslova na každom kroku. Zaujímavým pre teba bude aj zábavný park v blízkosti hotela, plný kolotočov, dráh a ďalších neuveriteľných atrakcií. Vraj si ešte nepočul výraz 8D kino? V Bulharsku žiadny problém. Pozor si určite daj na obrovské porcie zmrzliny s rôznymi príchuťami - takú dávku by si nemusel zvládnuť!

Zamiluješ si letnú náladu, plážový život a skvelú atmosféru leta v Sunny Beach. Slnečné pobrežie nesklame nikoho, kto má chuť slniť sa, užívať a zabávať sa tak ako sa počas horúcich dní leta patrí.
Bulharsko - Kiten - detské tábory od CK AZAD
Výlet:
Obrovský aquapark priamo na Slnečnom pobreží s toboganmi a atrakciami, aké si ani len nevieš predstaviť. Nestačí? Nezabudnuteľným zážitkom sa stane aj návšteva starobylého Nesebaru, ktorého hradby a úzke uličky plné suvenírov dýchajú históriou. V novom Nesebare sa nachádza opäť veľký aquapark, ktorý statočne konkuruje tomu na Slnečnom pobreží. Do oboch aquaparkov sa poľahky dostanete, nakoľko celý deň po okolí premávajú autobusy, ktoré vás dopravia priamo na miesto konania! Orientačná cena aquaparkov je 18€.

Ubytovanie:
Hotelový komplex disponuje klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou.

Poloha a vybavenie:
Hotelové ubytovanie s dobrou polohou a výhodnou dostupnosťou k pieskovej pláži. Oceníš aj malé obchodíky so suvenírmi priamo pri hoteli a možnosť previezť sa miestnym vláči-kom na kolesách po okolí.

Strava: 
V reštaurácii sa podávajú tradičné bulharské jedlá a tiež si môžeš posedieť na svetlej terase s príjemným výhľadom. Strava je podávaná formou bufetových stolov, takže ak si aj veľký jedák, hladný neostaneš!
 


Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa:
ubytovanie, plná penzia – 3xdenne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a
ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 

Povinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie: 1,80€/deň.
Pobytová taxa od 14 rokov: 14€/pobyt.

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2020 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: