Romantická Verona a slávne Benátky

Verona, mesto kde si Romeo a Júlia sľúbili večnú lásku. Jedna z najznámejších povier tvrdí, že ak ak sa pobozkáte pod balkónom vo Verone, budete aj vy večne zaľúbení a šťastní. Chladnými vás  nenechajú ani nezabudnuteľné krásy Benátok, ktoré sú okrem iného aj rodiskom Giacoma Casanovu, najznámejšieho milovníka všetkých čias. 
Poznávacie zájazdy

PROGRAM:

1. deň
Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách. Presun nočnou jazdou do Talianska. 

2. deň
Ráno príchod do Verony, kde sa odohrával príbeh Rómea a Júlie, prehliadka mesta a najznámejších pamiatok so sprievodcom. Staré námestie Erbe s meštiackymi domami, rímsky amfiteáter, Mestský palác, radnica, dom Júlie, most cez rieku Adižu. Osobné voľno. Vo večerných hodinách ubytovanie. 

3. deň
Po raňajkách presun do Benátok s prehliadkou najvýznamnejších pamiatok (Nám. sv. Marca s katedrálou, Dóžov palác, most Rialto). Osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod z Benátok. 

4. deň
Príchod na Slovensko v doobedných hodinách. 
 
Cena: 119€ / 4-dňový zájazd
Termíny v roku 2015:
 21.05. – 24.05., 17.09. – 20.09

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, 1x ubytovanie s raňajkami, sprievodca CK, DPH, poistenie insolventnosti CK.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,60€/os./deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), príplatok za 1/1 izbu 30€/noc. Vstupy do kultúrnych pamiatok.

Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 40 platiacich účastníkov.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX