01. Luxusné apartmány Ivo***

Ubytovanie - prenájom izby, štúdia, apartmánov

V prípade záujmu doplnenia polpenzie a autobusovej dopravy prejdite prosím na ponuku BALÍK TU:
kde nájdete najvýhodnejšie balíkové ponuky Vašej dovolenky.

Novovybudovaný krásny apartmánový dom Ivo sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Je vzdialený od promenády len 30 metrov. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Umiestnenie objektu je v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.
Popis:
V apartmánovom dome sú k dispozícii pekne a účelne zariadené plne klimatizované apartmány, ktoré sú  vhodné pre 3 až 6 osôb.

Ubytovanie:
Štúdio 1/3 + 1 má rozlohu 30-40m² a je vybavené spálňou s troma lôžkami, obývacou časťou s rozťahovacím gaučom pre jednu osobu spojenou s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Apartmán 1/2 + 2 má rozlohu 50m² a je vybavený samostatnou spálňou s manželskou posteľou, obývacou časťou s manželskou postelou prepojenou s kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizácou, SAT TV, wifi a balkónom.

Apartmán 1/4 + 2 má rozlohu 64m² a je vybavený 2 samostatnými dvojlôžkovými spálňami, obývacou časťou s rozkladacím  gaučom vhodným pre dve ďalšie osoby prepojeným s plne vybaveným kútom, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Strava:
Vlastná, prípadne možnosť doobjednania polpenzie v hoteli Laurentum****, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti vily. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera ponúka možnosť výberu z 2 menu + šalát/dezert.

Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 80 m od apartmánového domu. Pláž je s pozvoľným vstupom do mora, je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športov, prenájmu ležadiel a slnečníkov.  

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií pri mori, športového vyžitia pri pláži, atrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.
Doporučujeme:Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

*ceny pri rezervácií sú kalkulované na daný počet osôb v objekte. V prípade vyššieho počtu osôb je možné obsadenie voľných prísteliek za príplatok.
Štúdio 1/3+1 komfort - cena platí pre tri osoby
App 1/2+2 lux - cena platí pre štyri osoby
App 1/4+2 lux - cena platí pre štyri osoby


Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s klimatizáciou v danom type ubytovania, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.
Možnosť príplatku: polpenzia - 125€/pobyt dospelá osoba; dieťa do 10r. - 89€/pobyt.
Doprava: klimatizovaným  autobusom 75 € / osoba, obojsmerná miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: