Apartmány Pero

Chorvátsko - ostrov Vir
Ubytovanie s možnosťou doobjednania polpenzie

Ubytovanie sa nachádza v časti Donja Prezidenta, len 110 metrov od pláže, ktorá má pozvoľný vstup do mora. V blízkosti sa nachádzajú obchody, reštaurácia, diskotéka a bar so živou hudbou. Hosťom je k dispozícii záhradný krb. 
Popis:
Dom pozostáva z troch identických apartmánov. Jeden sa nachádza na prízemí a dva na poschodí, ktoré sú vybavené klimatizáciou.

Ubytovanie:
Apartmán 1/4 je zložený z dvoch izieb, jedna je s manželskou posteľou, nočnými stolíkmi. Druhá izba má rozkladací gauč, súčasťou tejto izby je kompletne vybavená kuchynka, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica. Taktiež sa tu nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, terasa.
Je potrebné si doniesť vlastné uteráky.

Strava:
Individuálna. V prípade záujmu možnosť doobjednania polpenzie v reštaurácií na pláži.

Pláž:
Najbližšia pláž je štrková a nachádza sa približne 120 m od apartmánov.

Šport a zábava:
Ostrov je ideálnym miestom pre rodinné dovolenky. Je tu dostatok obchodov, reštaurácií, kaviarní so živou hudbou, tržnica, pošta, zmenáreň, lekáreň. K dispozícii sú vodné skútre, vodné bicykle, výletné lode, požičovňa slnečníkov a lehátok. Turisti ocenia liečivé bahno vyvierajúce priamo na ostrove. Pri prechádzkach mestom nájdete historické pamiatky a vychutnáte si prekrásny výhľad na okolité ostrovy a pohorie Velebit. 
Doporučujeme:Cena zahŕňa: 7x  ubytovanie v apartmáne, spotrebu el. energie a vody, záverečné upratovanie,služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,6 €/os.deň.
Možnosť príplatku: polpenzia  129 € /dosp.os./týždeň; 89 € / deti do 12r.
Doprava: individuálna. V prípade organizovanej skupiny - autobusová doprava v cene 65€/osoba.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: