Chorvátsko - Biograd na moru - Camp Soline****

„Biele mesto na mori“ je veľmi živým a moderným turistickým centrom krajiny s okruhliakovými i pieskovými plážami lemovanými borovicovým lesom. Okrem úžasnej jadranskej atmosféry sa mesto pýši krásnym morským svetom a množstvom typických reštaurácií i kaviarní na promenáde. Milovníci histórie a pamiatok ocenia blízkosť historických miest (Zadar, Split, Šibenik, Trogir). Mesto získalo v roku 2007 prestížne európske ocenenie „Strieborný kvet Európy“ za kvalitu života a usporiadanie mesta. Biograd je pravou dovolenkovou destináciou pre tých, ktorí si potrebujú oddychnúť a poriadne sa zrelaxovať, ako aj pre aktívnych dovolenkárov. 
Camp Soline****

Ubytovanie:
Camping je výborne situovaný priamo pri piesočnatej a kamienkovej pláži. Ubytovanie je poskytované v moderných a elegantných mobilných domoch so súkromnými teraskami. V domoch sa nachádzajú dve samostatné spálne, kuchynka, vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia. Súčasťou komplexu je supermarket a internetová kaviareň.

Strava:
Individuálne

Šport a zábava:
Na piesočnatej pláži si môžete prenajať kajaky a člny. Nájdete tu tiež trampolínu a iné atrakcie. Pre aktívne strávenie dovolenky odporúčame využiť futbalové ihrisko, vodné lyžovanie, potápanie, plachtenie, korčuľovanie.

Tipy pre vás: korčuľovanie, cyklistika, potápanie, turistika.


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX