Bulharsko - Slnečné pobrežie - Complex Pearl****

Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Pre deti sú k dispozícii bazény, tobogány, hojdačky a iné lákadlá. Novou atrakciou je zábavný vodný park, ktorého návštevu určite nesmiete vynechať. Dobudované korzo vedúce pozdĺž pobrežia má dĺžku až päť kilometrov a je lemované množstvom obchodíkov. Pešia prechádzka sľubuje veľa zážitkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.
Complex Pearl****

Ubytovanie:
Hotelový komplex situovaný na krásnom Slnečnom pobreží poskytuje možnosti luxusného a komfortného prežitia dovolenky. Pohodlie, elegancia a kvalita je zabezpečená i v dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej, prípadne dvoch prísteliek. Izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, SAT TV, kuchynský kút, minibar a trezor. Komplex má vlastný bazén, ktorý  je prístupný všetkým hosťom hotela. Zariadenie je vzdialené 250 metrov od piesočnatej pláže.

Strava:
Bohatá strava formou švédskych stolov je zabezpečená v hotelovej reštaurácii.  V prípade záujmu existuje možnosť doobjednania plnej penzie, prípadne all inclusive.

Šport a zábava:
Bohaté a pestré animačné aktivity pre dospelých i deti. Možnosť venovať sa stolnému tenisu, aerobicu, šípkam, biliardu, minigolfu, lukostreľbe a iným. Klienti ocenia SPA centrum nachádzajúce sa v objekte, ako aj kozmetický salón.

Tipy pre vás: aerobic, golf, wellness.


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX