06. vila Horec – Lopušná dolina


Cena od 160€ / 5 dní

Vitajte v Lyžiarskom stredisku Lopušná dolina. Skvelá lyžovačka a kvalitné zjazdové trate sú zabezpečené mechanickým zasnežovaním, vrátane pravidelnej mechanickej údržby zjazdoviek. Stredisko sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km.
 
ALL INCLUCIVE
Cena pre ZŠ: 160€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 170€ / 5 dní

Lyžiarske výcviky - vila Horec

Ubytovanie:
Vila Horec je súčasťou hotelového komplexu hotela Hubert****. Izby vo vile Horec sú 2, 3, 4 a 5 lôžkové, každá izba má sociálne zariadenie, televízor, niektoré majú balkón. Maximálna kapacita je do 50 lôžok.

Vybavenie zariadenia:
V Hoteli Hubert vzdialenom 100m je k dispozícii je bazén, stolný tenis a biliard. Tiež disponuje reštauráciou, barom a wellnessom.

Vleky:
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina leží v nadmorskej výške 777mnm s prevýšením až do výšky 916mnm. K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti. Pred vstupom do Lopušnej doliny sú k dispozícii upravené bežecké trate. Stredisko ponúka aj obľúbené večerné lyžovanie.

Ako bonus pre žiakov bazén, stolný tenis a biliard grátis!

ALL INCLUSIVE
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, teplé obedy na svahu, pitný režim, autobusova doprava, skibus, 4-dňový skipas v SKI Centrum Lopušná dolina, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis
*5 dňový skipas v sterdisku VYSOKÉ TATRY za doplatok len 30€/žiak
*návšteva AQUACITY POPRAD za zvýhodnenú cenu 12€/žiak


SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deň
   Bonus - tričko a DVDKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: