Národné parky a historické pamiatky Chorvátska

Národné parky a historické pamiatky Chorvátska.
Poznávacie zájazdy

PROGRAM:

1. deň 
Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách. 

2. deň
Príchod do NP Plitvicke jazera v doobedňajších hodinách, individuálne voľno (fakultatívna prehliadka parku, turistika, prechádzka okolo jazera), pokračovanie v ceste popri pobreží do Vodíc. Ubytovanie, večera a  nocľah.
 
3. deň 
Raňajky a následné individuálne voľno (možnosť kúpania sa v mori), poobede prehliadka Vodíc a historických pamiatok. Večer  ochutnávka tradičnej chorvátskej gastronómie – domáce syry, pršut, olivy,…
Večera a nocľah. 

 
4. deň 
Po raňajkách prehliadka NP Krka. Pokračujeme do mesta Šibenik s prehliadkou katedrály Sv. Jakuba, hlavného námestia, proti tureckej pevnosti Sv. Michala a iné. Večer návrat do Vodíc. Večera a nocľah.
 
5. deň
Raňajky, výlet loďou do NP Kornati – kúpanie v slanom jazere Mir,  individuálne voľno, podvečer návrat do Vodic, večera a nocľah.
 
6. deň
Návšteva miest Trogir a Split. V Trogire navštívime katedrálu Sv. Vavrinca a Čipický palác. V Splite si prezrieme Diokleciánov palác, Zlatú bránu, Papaličov palác, Jupiterov chrám a veľa ďalších, podvečer návrat do Vodíc.
 
7. deň
NP Paklenica a NP Velebit s hlbokými kaňonmi - individuálne voľno, možnosť turistiky. Zadar - prechádzka historickým centrom  s umeleckými a sakrálnymi pamiatkami, mramorom dláždené námestie, kostol sv. Donáta a mnoho iných, návrat do Vodíc, odchod na Slovensko.
 
8. deň
Návrat na Slovensko v ranných hodinách.

Cena: 259€ / 8dňový zájazd
Termíny v roku 2015: 
24.05. – 31.05., 13.09. – 20.09., 20.09. – 27.09.

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, 5x ubytovanie s polpenziou, sprievodca CK, pobytová taxa, DPH, poistenie insolventnosti CK.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,60€/os./deň, vstupné do kultúrnych pamiatok, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), príplatok za 1/1 izbu 30€/noc. Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX