18. RZ Poniklec - Horehronie


Cena od 140€ / 5 dní
 
Nádherná horehronská scenéria ponúka lyžovačku s ubytovaním priamo na svahu. Lyžiarske stredisko Hronec – Majer sa nachádza v blízkosti obce Hronec, 5 km od mesta Brezno. Skvelé podmienky zaručuje umelo zasnežovaný svah strednej náročnosti. Stredisko ponúka aj večerné lyžovanie.
ALL INCLUCIVE
Cena pre ZŠ: 140€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 150€ / 5 dní
VŠETKO VO VÝŠKE ŠTÁTNEHO PRÍSPEVKU

Lyžiarske výcviky - RZ Poniklec

Ubytovanie:
RZ Poniklec poskytuje ubytovanie v 2 a 3 posteľových izbách v bunkách s vlastným sociálnym zariadením. V zariadení je aj 3 lôžkový apartmán. Izby majú možnosť prístelky. Celková kapacita 75 lôžok.

Vybavenie strediska:
V hlavnej budove sa nachádza jedáleň, ďalej je Vám k dispozícii bufet (30 miest), kaviareň (50 miest), spoločenská miestnosť (100 miest), sauna, masáže, biliard, stolný tenis.

Vleky:
Okrem lyžiarskeho strediska Hronec - Majer so umelo zasnežovanou 600m zjazdovkou a 80m prevýšením je k dispozícií aj neďaleké stredisko Ski Centrum Mýto pod Ďumbierom. Toto stredisko ponúka kvalitné snehové podmienky, ktoré zabezpečuje počas celej sezóny príroda spolu s vybudovaným zasnežovacím systémom pozdĺž všetkých lyžiarskych tratí v celkovej dĺžke 2,5 km. Všetky lyžiarske trate sa denne upravujú najmodernejšou technikou a zaškoleným personálom. Prepravu lyžiarov zabezpečuje nová štvorsedačka POMA UNIFIX s kapacitou 2000 osôb / hod, ako aj 3 vleky, ktoré zvýšia celkovú prepravnú kapacitu na 3 600 osôb / hod.
 

ALL INCLUSIVE
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, pitný režim, autobusova doprava, 4-dňový skipas v lyžiarskom stredisku Hronec - Majer, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis

SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVD


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: