3. Vila Zdravka*** s polpenziou

Balík A: ubytovanie+polpenzia+doprava
Balík B: ubytovanie+polpenzia                                              

Makarska je najväčším mestom Makarskej riviéry, srdca Jadranu. Návštevníci tohto krásneho miesta sa tešia pohľadu na priezračné azúrové more, bohatú zeleň pobrežných oblastí a mohutné kamenné útesy štítov pohoria Biokovo. Vďaka svojmu upravenému okoliu a kvalitným i rôznorodým turistickým službám získalo mesto mnohé ocenenia. Makarska je vyhľadávanou turistickou destináciou nielen kvôli jedinečnému prostrediu, ale aj na základe širokej škály možností športu, oddychu, zábavy, bohatému kultúrnemu dedičstvu, či viacerým letným festivalom. Výhodou je aj blízkosť okolitých ostrov Brač, Hvar a Korčula, na ktoré sa môžete odtiaľ vybrať. Nezabudnuteľné sú aj preslávené krásne štrkové pláže.
Poctite Makarsku svojou návštevou, odmení Vás svojou výnimočnou atmosférou. 
Popis:
Moderne vybavená vila sa nachádza 150 metrov od pláže a približne 600 metrov od centra obľúbeného a vyhľadávaného strediska, Makarska, ktorá ponúka všetko potrebné pre kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku. Vila ponúka ubytovanie v moderne vybavených klimatizovaných štúdiách, vhodných pre 2 – 4 osoby. V prípade stravovania je zabezpečená polpenzia v hoteli Biokovka, ktorý je vzdialený cca 50 metrov od vily. 

Ubytovanie:
Š 1/2 - dvojlôžková izba spojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpleňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Š 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky vo forme rozkladacieho gauča vhodného pre jednu dospelú osobu alebo dve deti do 12r. spojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia, SAT TV, wifi a balkón.
 
A 1/2 - spálňa s manželskou postelou, samostatná obývacia izba s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, plne vybavený kuchynský kút, kúpeľňa (sprcha a WC), klimatizácia, SAT TV, wifi a balkón.

Strava:
Polpenzia, raňajky formou bohatého bufetového stola vrátane nápojov, večere formou: polievka, hlavné jedlo – výber z 2 menu, šalátový bufet, ovocie. Nápoje k večeri sú za poplatok.

Pláž:
Nádherná štrková pláž sa nachádza približne 150 metrov od vily a ponúka širokú škálu vodných športov. Na pláži je možnosť prenajať si ležadlá a slnečníky za poplatok.
 


Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby ZDARMA!
Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v štúdiu/apartmáne pre jednu osobu pri danej obsadenosti ubytovacej kapacity, resp.polpenzia*=doplatok za zvýhodnenú cenu, služby delegáta, klimatizáciu, poistenie insolventnosti CK, DPH.
Pri ponukách BALÍK - je už v cene zahrnutá aj autobusová doprava!

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.
Možnosť príplatku: 1/1 + 30%
Doprava: klimatizovaným  autobusom 75 € / osoba (pri ponukách BALÍK - doprava už v cene!) , obojsmerná miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:
© 2000 - 2018 AZAD