Paríž a Londýn

Kráľovský Londýn a romantický Paríž. Využite našu jedinečnú ponuku a spoznajte čaro týchto dvoch najnavštevovanejších miest na svete. Čaká na Vás história, moderná kultúra, nákupné centrá, ale najmä nezabudnuteľný zážitok.
Poznávacie zájazdy
PROGRAM:
1. deň
Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách.

2. deň

Príchod do Paríža v ranných hodinách. Pešia prehliadka historických pamiatok: katedrála Notre Dame, latinská štvrť, Pantheon, univerzita  La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Luxemburské záhrady, Centre Pompidou, kostol Sv. Eustacha, Forum des Halles, Place de Concorde, najznámejšia trieda Francúzska – Champs–Élysées, Eiffelova veža. Ubytovanie.

3. deň
Po raňajkách návšteva zámku Versailles a jeho záhrad. Moderná štvrť La Défense, Champ – Élysées, Eiffelova veža. Podvečer prehliadka Montmartre, námestie Pigalle a baziliky Sacre cœr. Večerný transfer do Londýna.

4. deň
Príchod do Londýna a pešia prehliadka Londýna: Parlament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square a National Gallery. Podvečer odchod do hotela blízko Londýna. Ubytovanie.

5. deň
Raňajky a prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge, London Eye, Southwark a Bankside, Millenium Bridge, katedrála St. Paul. Možnosť návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud, Oxford Street, individuálne voľno. Ubytovanie a nocľah.

6. deň
Raňajky a prehliadka Buckinghamského paláca, Hyde Park, The Mall, Admirality Arch. Vo večerných hodinách odchod z Londýna.

7. deň 
Príchod na Slovensko v poobedňajších hodinách.

Cena: 259€ / 7-dňový zájazd
Termíny v roku 2015: 
04.05. – 10.05., 08.06. – 14.06., 19.10. – 25.10.

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, doprava trajektom, 3x ubytovanie s raňajkami, sprievodcu CK, DPH, poistenie insolventnosti CK.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,60€/deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), príplatok za 1/1 izbu 30€/noc, vstupné do kultúrnych pamiatok v Paríži a Londýne (deti a študenti do 26 rokov majú štátne múzeá zdarma: Louvre, Britské múzeum, Prírodovedecké múzeum, Vedecké múzeum, Národná galéria).

Zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 40 platiaich.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX