1. Rytmus Camp

POZOR TOTO NENI SRANDA!
Vek: 12-18 rokov               
 

Po minuloročnej pecke sa opäť do našej ponuky dostáva jediný tábor svojho druhu. Zaujal ťa Rytmusov príbeh? Rytmus Camp nie je tábor ako ostatné. Vďaka nadupanej technike, profesionálnym lektorom a všes-tranne nadaným deckám sa zdá, že ide o nekončiaci koncert. Cítiš, že máš talent ale nevieš čo spraviť pre to, aby si prerazil? Na tomto tábore budeš mať príležitosť ukázať čo v tebe skutočne je! Ukáž všetkým, že na to máš, nechaj si poradiť od skúsených lektorov a ak sa nebudeš hanbiť, môžeš sa na jednom pódiu objaviť s Rytmusom a strihnúť si s ním nejaký z jeho hitov. Už dlho mu chceš povedať, že sa ti páči jeho album? Snívaš o tom, že mu predvedieš svoju tvorbu a zistíš čo si o tom myslí? V tom prípade si ihneď rezervuj miesto na Rytmus Campe, kde z Patrikovho livestreamu na facebook pozdravíš kamošov, ktorí sedia doma a ticho ti závidia. Toto musíš zažiť a ty to vieš!


Pýtaš sa kde?
Sú tu nejakí naši ľudia? Pevne veríme, že áno, a že sa všetci spolu stretneme na jednom mieste. A kdeže sa to miesto nachádza? Druhý ročník Rytmus Campu odpálime v hoteli Hlboké. Hotel sa nachádza neďaleko prekrásneho a obľúbeného mesta Bojnice. Okolitá príroda a samotný areál ti ponúkajú dokonalé príležitosti na vybláznenie. Samotný hotel disponuje wifi pripojením, takže facebookové LIVE streamy budú fičať jedna radosť! Samozrej-mosťou bude opäť náš nadupaný stage postavený pred hotelom, dostupný na každý veľký galavečer. Rytmus Camp nie je obyčajný tábor. Rytmus Camp je len pre tých čo si veria! Ak patríš medzi nich, vidíme sa v hoteli Hlboké. Už nech je to leto... 
Poď s nami a zaži niečo, čo ešte nik pred tebou

HOTEL HLBOKÉ - BOJNICE
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt, basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela: 
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-bojnice.sk

O čom bude RYTMUS CAMP?
Určite poznáš ten pocit, keď stojíš v dave, je tesne pred koncertom a iba sekundy ťa delia od vystúpenia hudobnej hviezdy. Elektrizujúca atmosféra pretrváva aj po koncerte a ty by si sa najradšej s interpretom porozprával či odfotil. Lenže  takto to v bežnom svete nefunguje. Speváci po vystúpení sadajú do svojich nablýskaných áut a miznú v tme. Toto sa ti u nás nestane! Náš tábor nie je o jednom vystúpení a následnom fotografovaní. Rytmus sa veľmi teší z faktu, že jeho mladí fanúšikovia majú záujem nasledovať jeho šľapaje, a preto sa na Rytmus Campe venuje každému z vás. Zaujíma ho aj tvoj názor na rôzne témy. Počas dôvernej debaty za „zatvorenými dverami“ sa ho môžeš pýtať na čokoľvek. Vďaka týmto faktom sa zrazu cítiš v centre diania a sám Rytmus vie, že práve TY sa nachádzaš na tomto tábore. Na konci si spolu zarapujete na jednom pódiu, kedy si s tebou rád spraví selfie či video. Toto sú momenty, na ktoré sa nezabúda. Garantujeme ti, že Rytmus Camp ti ponúkne zážitky a spomienky do konca života!  


 

AZAD Open day
Azad OpenDay day je jedinečný deň plný nafukovacích atrakcií, zmrzliny, popcornu či ľadovej drte. Vravíš, že nemáš ešte Rytmusov podpis? Sám Patrik ti podíše svoju podpiskartu na pamiatku a ani to ešte nie je všetko! Nenechaj si ujsť tento jedinečný deň, aký zažiješ jedine s CK AZAD. 
 

JEDINÝ LETNÝ TÁBOR SVOJHO DRUHU EXKLUZÍVNE V CK AZAD

TOTO TI NEUJDEUmelecké workshopy, Rytmus Musickvíz, Live vysielanie na facebook,  Check-in, kamerová tímovka, Fun autogramiáda, Meet & Greet - stretni známu osobnosť, táborový koncert Rytmusa, natáčanie promo spotov, táborového videoklipu a mnoho ďalších záujmových, športových a umeleckých aktivít.

PROGRAM: Keďže klip sa nedá natáčať nonstop, máme pre teba pripravené rôzne hry a večerné programy ako Neon night, UV disko, Múzeum voskových figurín, Crazy free day, AZAD Open Day, SWAG párty, Rytmus Camp má talent a iné.

EFEKTYJe nám jasné, že tento tábor nie je taký ako ostatné. Na Rytmus Campe dostaneš viac ako si predstavuješ . Chýbať nesmú rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, Grafitti wall - ukáž svoje writerské schopnosti a zasväť sa aj do iných odvetví hip-hopu, letné kino, video – disko, adrenalínové športy, kamerovanie lietajúcim dronom, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte omnoho viac.
 

NATOČ AJ TY SVOJ KLIP
Minulý rok vznikla na Rytmus Campe pieseň „Poď so mnou“, ku ktorej si decká priamo na tábore napísali vlastné texty. Za pomoci profi DJ-a sa zložila hudba a beat. Keď už bolo všetko hotové, tak sme natočili absolútne špičkový videoklip, ktorý sa posledný deň dokonca premietal premiérovo priamo pred Rytmusom, ktorý bol z tohto diela nadšený! Ak si tento klip nevidel, rozhodne si ho pozri na YouTube! Toto všetko vzniklo počas 5 dní, čo je naozaj na táborové pomery vec nevídaná. Latka je postavená vysoko, no ak si myslíš, že to bude pre teba hračka, potrebujeme presne TEBA! Zvládneš si napísať text a odprezentovať ho? Tvoje schopnosti sú tanečné a cítiš, že v klipe je miesto pre teba? Alebo vieš pomôcť s kamerou a neskoršou postprodukciou? Potom si náš človek a my ťa potrebujeme!
 

Bonusy pre každého táborníka zdarma

Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.


Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:
© 2000 - 2018 AZAD