02. Viva la Vida

OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov                           

Toto leto sme sa rozhodli, že ty aj tvoji kamaráti pôjdete do kolien! Nie, nemusíš sa báť, nebude to od únavy. Máme pre teba pripravený taký bohatý program, že ohýbanie sa od smiechu nebude stačiť. Slnečné lúče, nikdy nekončiace tóny letných vypalovačiek a totálne blázniví animátori ti garantujú, že o zábavu máš postarané.

Viva la vida je náš najúspešnejší tábor, kde sa Azaďáci každoročne radi vracajú a spolu s prepracovaným programom a bláznivými hrami pozdvihujú jeho úroveň na úplne iný level! Máš aj ty v pláne toto leto osláviť? V tom prípade je Viva pre teba nielen riešením ale priam poslaním! 
VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
PÝTAŠ SA KDE?

Viva la Vida je pre nás špeciálny tábor. Preto sme si pre Vás aj toto leto pripravili neuveriteľné až 6 turnusov! Aj to je zárukou toho, že my ťa unudeného jednoducho nenecháme. Viva sa odohrá na všetkých 3 našich zariadeniach, takže si môžeš vybrať. Či už to bude minuloročná novinka - hotel Hlboké, kde sú obľúbené Bojnice s prírodou na dosah alebo RZ Poniklec s veľkým trávnatým areálom. Ako každý rok, ani tentokrát by to nešlo bez novinky, ktorou je zariadenie Hotel Studnička v krásnej prírode na brehu Oravskej priehrady. Tak ako? Ktorý turnus je ten správny? Máš z čoho vyberať!

HOTEL HLBOKÉ
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt, basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk

HOTEL STUDNIČKA
Hotel Studnička sa nachádza uprostred krásnej prírody na brehu Oravskej priehrady, asi 2 km od autobusovej stanice. Z Námestova je to príjemná pešia prechádzka lesným pásmom, rozprestierajúcim sa okolo celého zariadenia.  Pri návšteve hotela máte pocit, že ste sa ocitli v úplne inom svete vzdialenom ďaleko od civilizácie.
Vybavenie hotela: V hoteli je možnosť využiť soľnú izbu,vonkajšie bazény, saunu – masáže, fitnes, antukové tenisové kurty, stolný tenis,biliard, ihrisko na volejbal, basketbal a futbal a tiež požičovňu bicyklov.
Ubytovanie: Hotel STUDNIČKA ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením.
Viac na www.hotelstudnicka.sk

HOTEL PONIKLEC
Hotel Poniklec s chatkami je situovaný na Horejroní v Osrblianskej doline vo Veporských vrchoch, 3 km od centra Hronca. Rekreačné stredisko sa rozprestiera uprostred prírody v nadmorskej výške 520 metrov.
Vybavenie hotela: 
Bar denný, kaviareň, záhradné posedenie, grill, ohnisko, úschovňa cenných predmetov, suveníry, herňa pre deti, sauna, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis, bezbariérové zariadenie, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, ...
Ubytovanie: 
Ubytovanie poskytuje v hlavnej budove a v 12-tich chatkách s kapacitou od 4 do 7 osôb. V centrálnej budove sa nachádza 10 dvojlôžkových a 10 trojlôžkových izieb v bunkách s vlastnou kúpeľňou. K dispozícii sú aj 3 dvojposteľové apartmány s možnosťou prístelky. Chaty pozostávajú z dvoch podkrovných izieb, spoločenskej miestnosti a  sociálneho zariadeniaČÍM TA DOSTANEME?
TOTO TI NEUJDE:
Horúce strely, Chyť ma ak to dokážeš, Šialená škola, Aha deti - slnko svieti, Magický krst, Za bránou fantázie, Hlboko zmierená panoráma, Scoobyho poklad a iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Summer party, Disco light show, Milujem AZAD, Postrelená špekačka a iné.  

EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.

Super ponuka len v hoteli Panoráma! Spoznaj Budapešť za doplatok len 15€!

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.


Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: