03. Viva la VidaVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI! 2-turnusy VYPREDANÉ!
Vek: 6-18 rokov
Toto leto sme sa rozhodli, že ty aj tvoji kamaráti pôjdete do kolien! Nie, nemusíš sa báť, nebude to od únavy. Máme pre teba pripravený taký bohatý program, že ohýbanie sa od smiechu nebude stačiť. Slnečné lúče, nikdy nekončiace tóny letných vypalovačiek a totálne blázniví animátori ti garantujú, že o zábavu máš postarané.

Viva la vida je náš najúspešnejší tábor, kde sa Azaďáci každoročne radi vracajú a spolu s prepracovaným programom a bláznivými hrami pozdvihujú jeho úroveň na úplne iný level! Máš aj ty v pláne toto leto osláviť? V tom prípade je Viva pre teba nielen riešením ale priam poslaním! 
VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
PÝTAŠ SA KDE?
Viva la Vida je pre nás špeciálny tábor. Toto leto sa môžeš tešiť až na neuveriteľné množstvo 5 turnusov! Aj to je zárukou toho, že my ťa unudeného jednoducho nenecháme. Viva sa odohrá na našich zariadeniach, takže si môžeš vybrať. Či už to bude overené zariadenie - hotel Hlboké, kde sú obľúbené Bojnice s prírodou na dosah alebo RZ Poniklec s veľkým trávnatým areálom. Tak ako? Ktorý turnus je ten správny? Máš z čoho vyberať!

HOTEL HLBOKÉ
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské ​vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt,basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 6-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk

HOTEL PONIKLEC
Hotel Poniklec sa nachádza v prekrásnej oblasti - Osrblianskej doline vo Veporských vrchov. Rekreačné stredisko sa rozprestiera uprostred prírody v nadmorskej výške 520 metrov,  v blízkosti mesta Brezno. Je obklopené lesmi, lúkami a nádhernou prírodou, V blízkosti hotela Poniklec sa nachádza svetoznáma Čiernohorská železnica a Dobročský prales.
Vybavenie hotela: 
Hotel disponuje dvomi spoločenskými  miestnostami, denným barom, kaviarňou, záhradným posedením, grilom, ohniskom, úschovňou cenných predmetov. K dispozícií sú taktiež herňa pre deti, sauna, wifi, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis, bezbariérové zariadenie, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, ...
Ubytovanie: 
Hlavná budova poskytuje ubytovanie v 2 - 4 ôžkových izbách a apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením riešených bunkovým systémom a v 12-tich chatkách s kapacitou od 4 do 7 osôb. Chatky pozostávajú z dvoch podkrovných izieb, spoločenskej miestnosti a  sociálneho zariadeniaČÍM TA DOSTANEME?
ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:
Slnko, more - pláže a lesy, 100 dôvodov na úsmev, Expedícia v oblakoch, Kronika vtipu, Šialená škola, Aha deti - slnko svieti, Magický krst, Za bránou fantázie, Scoobyho poklad a iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Summer party, Disco light show, Milujem AZAD, Postrelená špekačka a iné.  

EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.


Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: