03-LM. Viva la Vida

OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov                           

Toto leto sme sa rozhodli, že ty aj tvoji kamaráti pôjdete do kolien! Nie, nemusíš sa báť, nebude to od únavy. Máme pre teba pripravený taký bohatý program, že ohýbanie sa od smiechu nebude stačiť. Slnečné lúče, nikdy ne-končiace tóny letných vypalovačiek a totálne blázniví animátori ti garantujú, že o zábavu máš postarané. Viva la vida je náš najús-pešnejší tábor, kde sa Azaďáci každoročne radi vracajú a spolu s prepracovaným programom a bláznivými hrami pozdvihujú jeho úroveň na úplne iný level! Máš aj ty v pláne toto leto osláviť? V tom prípade je Viva pre teba nielen riešením ale priam poslaním! 

VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
PÝTAŠ SA KDE?

Viva la Vida je pre nás špeciálny tábor. Toto leto sa môžeš tešiť až na neuveriteľné množstvo 6 turnusov! Aj to je zárukou toho, že my ťa unudeného jednoducho nenecháme. Viva sa odohrá na všetkých 3 našich zariadeniach, takže si môžeš vybrať. Slnkom zaliaty hotel Panoráma s vonkajším bazénom, hotel Mier v Račkovej doline, kde sa naši táborníci radi vracajú každé leto alebo naša tohtoletná novinka - hotel Hlboké, kde sú obľúbené Bojnice s krásnou prírodou na dosah. Tak ako? Ktorý turnus je ten správny? Máš z čoho vyberať!

HOTEL MIER
Kompletne zrekonštruovaný hotel Mier sa nachádza v nádhernom prostredí Západných Tatier v Račkovej doline. Okolie hotela ponúka bohaté možnosti výletov a športového vyžitia. Areál disponuje golfovým odpaliskom, tenisovými kurtami, volejbalovými a nohejbalovými ihriskami. Určite si aj vy zamilujete vždy zelené lesy popretkávané tajomnými zákutiami ukrytými ďaleko od ruchu miest.
Vybavenie hotela:
Spoločenská miestnosť, vlastná jedáleň, nealko bufet, 2 tenisové kurty s umelou trávou, volejbalové a nohejbalové ihrisko, basketbalové koše, golfové odpalisko, vonkajšie ohniská.
Ubytovanie:
Izby na hoteli Mier sú 3, 4 a 5-lôžkové, zrekonštruované, vybavené kompletným sociálnym zariadením a samostatným balkónom s výhľadom na čarokrásnu prírodu Západných Tatier.Vi
Viac na www.hotelmier.sk

HOTEL PONIKLEC
Hotel Poniklec s chatkami je situovaný na Horejroní v Osrblianskej doline vo Veporských vrchoch, 3 km od centra Hronca. Rekreačné stredisko sa rozprestiera uprostred prírody v nadmorskej výške 520 metrov.
Vybavenie hotela: 
Bar denný, kaviareň, záhradné posedenie, grill, ohnisko, úschovňa cenných predmetov, suveníry, herňa pre deti, sauna, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis, bezbariérové zariadenie, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, ...
Ubytovanie: 
Ubytovanie poskytuje v hlavnej budove a v 12-tich chatkách s kapacitou od 4 do 7 osôb. V centrálnej budove sa nachádza 10 dvojlôžkových a 10 trojlôžkových izieb v bunkách s vlastnou kúpeľňou. K dispozícii sú aj 3 dvojposteľové apartmány s možnosťou prístelky. Chaty pozostávajú z dvoch podkrovných izieb, spoločenskej miestnosti a  sociálneho zariadenia

ČÍM TA DOSTANEME?
TOTO TI NEUJDE:
Horúce strely, Chyť ma ak to dokážeš, Šialená škola, Aha deti - slnko svieti, Magický krst, Za bránou fantázie, Hlboko zmierená panoráma, Scoobyho poklad a iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Summer party, Disco light show, Milujem AZAD, Postrelená špekačka a iné.  

EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.

Super ponuka len v hoteli Panoráma! Spoznaj Budapešť za doplatok len 15€!

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.


Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:
© 2000 - 2017 AZAD