07. ŠmolkovoVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
Najkrajšie rozprávkové miesto!
Vek: 5-10 rokov                      

Pozóóór, Tatko Šmolko volá na poplach! V našej zázračnej krajine niekto ukradol naro-deninový darček pre parádnicu Šmoulinku! Podozrenie pripadá na nezbedné žlté príšerky - Mimoňov. Všetci predsa vedia, že títo malí neposedi nedokážu chvíľu vydržať v kľude. Alebo to mohli byť kocúr Tom s myšiakom Jerrym počas nejakej z ich ďal-ších roztržiek? V tejto chvíli to asi nevyriešime. Budeš nám musieť prísť v lete pomôcť s pátraním po vinníkovi. Na ceste za dobrodružstvom sa stretneš s ozajstnými rozprávkovými postavič-kami, ktoré ti pomôžu objasniť túto lúpež.
 
VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
KDE JE ROZPRÁVKOVÁ KRAJINA?
Rozprávkovú krajinu plnú Šmolkov, Mimoňov a iných známych kreslených postavičie toto leto môžeš nájsť v krásnych Bojniciach. Nachádzať sa bude v obľúbenom hoteli Hlboké. Tak už nerozmýšľaj a poď s nami do tejto krásnej krajiny kde spoznáš množstvo kreslených postavičiek naživo.

HOTEL HLBOKÉ
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské ​vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt,basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 6-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk


TOTO TI NEUJDE:
ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:
Letná škola kúziel, Tajomstvo zakliateho lesa, Mimoni útočia, Nekonečný príbeh, Poklad na dne Strieborného jazera, Šmolkoolympiáda, Cesta rozprávkovým svetom a mnohé iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Princ a princezná večera, Ja tak rád trsám - trsám, Svetelná diskotéka, Polnočný bál, Milujem AZAD, Selfie s rozprávkovou postavičkou a ďalšie milé hry...

EFEKTY:
Nafukovacie atrakcie, profesionálny rozprávkoví maskoti, cukrová vata, ľadová drť, tanečné a spevácke štúdiá, letné kino plné najkrajších rozprávok, videodiskotéka, ohňostroj a iné..

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.


Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: