07-LM. Šmolkovo

Najkrajšie rozprávkové miesto!
Vek: 5-10 rokov                      

Pozóóór, Tatko Šmolko volá na poplach! V našej zázračnej krajine niekto ukradol naro-deninový darček pre parádnicu Šmoulinku! Podozrenie pripadá na nezbedné žlté príšerky - Mimoňov. Všetci predsa vedia, že títo malí neposedi nedokážu chvíľu vydržať v kľude. Alebo to mohli byť kocúr Tom s myšiakom Jerrym počas nejakej z ich ďal-ších roztržiek? V tejto chvíli to asi nevyriešime. Budeš nám musieť prísť v lete pomôcť s pátraním po vinníkovi. Na ceste za dobrodružstvom sa stretneš s ozajstnými rozprávkovými postavič-kami, ktoré ti pomôžu objasniť túto lúpež.
 
VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
KDE JE ROZPRÁVKOVÁ KRAJINA?

Rozprávková krajina plná Šmolkov, Mimoňov a iných známych kreslených postavičkách sa toto leto nachádza až na 2 miestach. To prvé je v Račkovej doline, kde v obci Pribylina môžeme nájsť obľúbený hotel Mier. Druhou variantou je pekný areál s vlastným vonkajším bazénom v hoteli Panoráma pri Štúrove, odkiaľ je nádherný výhľad na rieku Dunaj. Nezabudni si potápačské okuliare. Že načo? Ty si to ešte nepočul? V bazéne sa totiž hľadá Nemo! Vybrať si teda máš z čoho a my sa už teraz tešíme.

HOTEL MIER
Kompletne zrekonštruovaný hotel Mier sa nachádza v nádhernom prostredí Západných Tatier v Račkovej doline. Okolie hotela ponúka bohaté možnosti výletov a športového vyžitia. Areál disponuje golfovým odpaliskom, tenisovými kartami, volejbalovými a nohejbalovými ihriskami. Určite si aj vy zamilujete vždy zelené lesy popretkávané tajomnými zákutiami ukrytými ďaleko od ruchu miest.
Vybavenie hotela: Spoločenská miestnosť, vlastná jedáleň, nealko bufet, 2 tenisové kurty s umelou trávou, volejbalové a nohejbalové ihrisko, basketbalové koše, golfové odpalisko, vonkajšie ohniská.
Ubytovanie: Izby na hoteli Mier sú 3, 4 a 5 lôžkové, zrekonštruované, vybavené kompletným sociálnym zariadením a samostatným balkónom s výhľadom na čarokrásnu prírodu Západných Tatier.
Viac na www.hotelmier.sk

HOTEL PANORÁMA
Spoznajte čaro južného Slovenska v zrekonštruovanom hoteli Panoráma, ktorý sa nachádza v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov neďaleko mesta Štúrovo. Hotel ponúka komfortné ubytovanie s možnosťou ľahšej turistiky v okolí. Nezabudnuteľnými sa stanú aj prechádzky cez blízke vinice či neďaleký maďarský Ostrihom.
Vybavenie hotela: Hotel má vlastnú reštauráciu, bar, konferenčnú miestnosť a vonkajšiu rotundu. K športovému vyžitiu slúžia volejbalové a basketbalové ihrisko, plážový volejbal, tenisový kurt, stolný tenis a v letných mesiacoch bazén.
Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v moderných 2 až 3 posteľových izbách s možnosťou prístelky a apartmánoch. Všetky izby majú samostatnú kúpeľňu s WC. K dispozícii je aj izba s bezbariérovým prístupom.
Viac na www.hotelpanorama.eu.sk
TOTO TI NEUJDE:

Zábavné a dobrodružné hry:
Detektív leňochod, Magické farbičky, Kúzelníkovo tajomstvo, Schovaný - neschovaný idem, Pohroma Toma a Jerryho, Cesta rozprávkovým lesom a mnohé iné.

Špičkové večerné programy:
Šťastie na dosah, Ja tak rád trsám - trsám, Svetelná diskotéka, Milujem AZAD, Selfie s rozprávkovou postavičkou a ďalšie milé hry.  

Fun & efekty:
Nafukovacie atrakcie, profesionálni rozprávkoví maskoti, cukrová vata, ľadová drť, tanečné a spevác-ke štúdiá, letné kino plné najkrajších rozprávok, videodiskotéka, ohňostroj a iné. atrakcie, profesionálni rozprávkoví maskoti, cukrová vata, ľadová drť, tanečné a spevácke štúdiá, letné kino, videodiskotéka ohňostroj a iné.
Super ponuka len v hoteli Panoráma! Spoznaj Budapešť za doplatok len 15€!

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.


Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:
© 2000 - 2018 AZAD