02. We are the worldVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
Celý svet sa stretáva na jednom mieste!
Vek: 6-18 rokov                           

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck would chuck wood? Vravíš, že si si práve zlomil jazyk? To nevadí! Prídi na tábor We are the world a spolu so zahraničnými kamarátmi ti ho vyliečime! Moskva, Londýn, New York, Miláno, Belehrad - to sú presne mestá, z ktorých už decká navštívili naše tábory! Ako ste si  mohli zvyknúť, aj toto leto otvárame nadupaný tábor, kde sa ti môže stať, že spoznáš táborníka, ktorému nebudeš rozumieť.

Ty si ale všetkými vetrami ošľahaný veterán a žiadna prekážka pre teba nie je dostatočná k tomu, aby ťa zaskočila. Alebo si až tak neveríš? Nevadí, veď ešte stále sa dá dorozumieť aj rukami! My ti  ale veríme! So have a nice time at We are the world! VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
WHERE IS THE WORLD?
World is everywhere you want! Dosť bolo ale nateraz angličtiny. Na tábore si jej užiješ dosť. Toto leto si tento skvelý tábor môžeš vychutnať v hoteli Hlboké alebo RZ Poniklec kde bude dostatok miesta pre ktoréhokoľvek zahraničného táborníka. Decká z We are the world tak Bojnice zalejú do oranžova a my sa už teraz na túto divočinu tešíme!

HOTEL HLBOKÉ
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské ​vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt,basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 6-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk

HOTEL PONIKLEC
Hotel Poniklec sa nachádza v prekrásnej oblasti - Osrblianskej doline vo Veporských vrchov. Rekreačné stredisko sa rozprestiera uprostred prírody v nadmorskej výške 520 metrov,  v blízkosti mesta Brezno. Je obklopené lesmi, lúkami a nádhernou prírodou, V blízkosti hotela Poniklec sa nachádza svetoznáma Čiernohorská železnica a Dobročský prales.
Vybavenie hotela: 
Hotel disponuje dvomi spoločenskými  miestnostami, denným barom, kaviarňou, záhradným posedením, grilom, ohniskom, úschovňou cenných predmetov. K dispozícií sú taktiež herňa pre deti, sauna, wifi, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis, bezbariérové zariadenie, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, ...
Ubytovanie: 
Hlavná budova poskytuje ubytovanie v 2 - 4 ôžkových izbách a apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením riešených bunkovým systémom a v 12-tich chatkách s kapacitou od 4 do 7 osôb. Chatky pozostávajú z dvoch podkrovných izieb, spoločenskej miestnosti a  sociálneho zariadeniaČÍM TA DOSTANEME?
ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:
Movie theatre, Po stopách Columba, No pain - no gain!, Škola Rocku, I love AZAD, Man vs. Wild, Záhada Blair witch, Lážo plážo, Free vs. busy a iné skvelé hry.

ŠPIČKOVÉ VEČERNÉ PROGRAMY:
Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Moves like Jagger, Disco light show, Boys vs. Girls, AZAD voice a mnohé iné. 

FUN & EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adre-nalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac. 

ENGLISH IS EASY!
Za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom z Canadian Bilingual Institute je doplatok 5€/hod. k cene tábora. Učíme sa 1 hod. denne, počas pobytu v tábore. V prípade záujmu o viac individuálnych hodín angličtiny sa informujte v CK AZAD.
* kurz anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom sa otvára pri min. počte 15 detí. Cena za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom je kalkulovaná na 1 hod. angličtiny. V cene sú taktiež započítané učebné materiály, ktoré si každé dieťa môže ponechať.

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: