5. We are the worldVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
Celý svet sa stretáva na jednom mieste!
Vek: 6-18 rokov                           

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck would chuck wood? Vravíš, že si si práve zlomil jazyk? To nevadí! Prídi na tábor We are the world a spolu so zahraničnými kamarátmi ti ho vyliečime! Moskva, Londýn, New York, Miláno, Belehrad - to sú presne mestá, z ktorých už decká navštívili naše tábory! Ako ste si  mohli zvyknúť, aj toto leto otvárame nadupaný tábor, kde sa ti môže stať, že spoznáš táborníka, ktorému nebudeš rozumieť. Ty si ale všetkými vetrami ošľahaný veterán a žiadna prekážka pre teba nie je dostatočná k tomu, aby ťa zaskočila. Alebo si až tak neveríš? Nevadí, veď ešte stále sa dá dorozumieť aj rukami! My ti  ale veríme! So have a nice time at We are the world!

VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
WHERE IS THE WORLD?

World is everywhere you want! Dosť bolo ale nateraz angličtiny. Na tábore si jej užiješ dosť. Ako každý rok, nesmie chýbať We are the world na hoteli Mier. Tento rok sme ale dospeli k názoru, že hotel Mier v Račkovej doline k tomuto táboru priam patrí, a tak môžeš oba jeho turnusy nájsť práve tu! Zároveň sa jedná o hotel, ktorý máme v ponuke najdlhšie, čo je zárukou toho, že sa sem Azaďáci vždy radi vracajú. Decká z We are the world tak Račkovu dolinu zalejú do oranžova a my sa už teraz na túto divočinu tešíme!

HOTEL MIER
Kompletne zrekonštruovaný hotel Mier sa nachádza v nádhernom prostredí Západných Tatier v Račkovej doline. Okolie hotela ponúka bohaté možnosti výletov a športového vyžitia. Areál disponuje golfovým odpaliskom, tenisovými kartami, volejbalovými a nohejbalovými ihriskami. Určite si aj vy zamilujete vždy zelené lesy popretkávané tajomnými zákutiami ukrytými ďaleko od ruchu miest.
Vybavenie hotela: Spoločenská miestnosť, vlastná jedáleň, nealko bufet, 2 tenisové kurty s umelou trávou, volejbalové a nohejbalové ihrisko, basketbalové koše, golfové odpalisko, vonkajšie ohniská.
Ubytovanie: Izby na hoteli Mier sú 3, 4 a 5 lôžkové, zrekonštruované, vybavené kompletným sociálnym zariadením a samostatným balkónom s výhľadom na čarokrásnu prírodu Západných Tatier.
Viac na www.hotelmier.skČÍM TA DOSTANEME?

Zábavné a dobrodružné hry:
Movie theatre, Po stopách Columba, No pain - no gain!, Škola Rocku, I love AZAD, Man vs. Wild, Záhada Blair witch, Lážo plážo a iné skvelé hry.

Špičkové večerné programy:
Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Moves like Jagger, Disco light show, Boys vs. Girls a mnohé iné. 

Fun & efekty:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adre-nalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac. 

ENGLISH IS EASY!
Za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom z Canadian Bilingual Institute je doplatok 5€/hod. k cene tábora. Učíme sa 1 hod. denne, počas pobytu v tábore. V prípade záujmu o viac individuálnych hodín angličtiny sa informujte v CK AZAD.
* kurz anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom sa otvára pri min. počte 15 detí. Cena za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom je kalkulovaná na 1 hod. angličtiny. V cene sú taktiež započítané učebné materiály, ktoré si každé dieťa môže ponechať.

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Využívame služby:
© 2000 - 2017 AZAD