6. Summer celebration

OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov                     

Aj ty si toho názoru, že leto si treba užiť naplno? Celý rok sa tešíš na tábory a keď už príde ich čas, tak si si istý, že si nenecháš újsť ani sekundu? V tom prípade si presne náš človek! Toto leto otvárame už druhý ročník letného oslavného tábora Summer celebration. Ak sa nebojíš žiadnej výzvy a máš ambície každému dokázať, že na to máš, je tento tábor pre teba ako stvorený. Máš chuť sa prezliecť za nejakú celebritu a užiť si aplauz na pódiu? Tento moment predsa nesmieš premárniť a ty to dobre vieš! Slnko, penové delo, nerozluční priatelia - to sú základné indície. Prídi k nám a odraz sa k oblakom.

VIP Teen Stars 2015 - detské tábory od CK AZAD
PÝTAŠ SA KDE?
Aká by to bola oslava leta, keby sa tábor Summer celebration nenachádzal na tom najhorúcejšom mieste? Kde sa toto miesto ale nachádza? No predsa na hoteli Panoráma v blízkosti Štúrova! Letných lúčov tu nikdy nie je málo a slnko svieti takmer aj v noci. Vonkajší bazén priamo v areáli by ťa mohol presvedčiť. Na Panoráme je vždy dostatok zábavy, veď obrovský areál aj s možnos-ťami športovania či veľkým ohniskom potešia menších i väčších tábor-níkov. Ak ešte nevieš či ísť do tohoto tábora, my ti poradíme - ÁNO!

HOTEL PANORÁMA
Spoznajte čaro južného Slovenska v zrekonštruovanom hoteli Panoráma, ktorý sa nachádza v prírodnej rezervácii Kováčovských kopcov neďaleko mesta Štúrovo. Hotel ponúka komfortné ubytovanie s možnosťou ľahšej turistiky v okolí. Nezabudnuteľnými sa stanú aj prechádzky cez blízke vinice či neďaleký maďarský Ostrihom.

Vybavenie hotela: Hotel má vlastnú reštauráciu, bar, konferenčnú miestnosť a vonkajšiu rotundu. K športovému vyžitiu slúžia volejbalové a basketbalové ihrisko, plážový volejbal, tenisový kurt, stolný tenis a v letných mesiacoch bazén.

Ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v moderných 2 až 3 posteľových izbách s možnosťou prístelky a apartmánoch. Všetky izby majú samostatnú kúpeľňu s WC. K dispozícii je aj izba s bezbariérovým prístupom.
Viac na www.hotelpanorama.eu.sk
ČÍM TA DOSTANEME?

Zábavné a dobrodružné hry:
Summer party, Celebrity deadmatch, Dnes tu hráme my, Sieň slávy, Bohovia sa museli zblázniť, Zázračné kino, Letom svetom, AZAD má talent a iné vylomeniny.

Špičkové večerné programy:
Tanečná horúčka, Jaskynné maľby v noci, Fun in da Hollywood, Bláznov nezastavíš, Lady Carneval, V divočine reflektorov a ďalšie bláznovstvá.

Fun & efekty:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac. 
 
Super ponuka len v hoteli Panoráma! Spoznaj Budapešť za doplatok len 15€!

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.


Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:
© 2000 - 2017 AZAD