A. Zahraničie: ChorvátskoVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
PERLA JADRANU!
Vek: 6-18 rokov                     

Voda, slnko, pláže, more - relax! Toto je presne náš tábor vo Vodiciach a Makarskej. Spoznaj krásu Chorvátskeho pobrežia s krásnymi dlhými plážami s bielymi kamienkami a krištáľovo čistým azúrovým morom. Pláže dlhé vyše 3km, ocenené Modrou zástavou s pozvoľným vstupom do mora, sú z jednej strany lemované tyrkysovo modrým morom a z druhej strany ich zdobí zelený náhrdelník stredozemných rastlín, borovíc a paliem. Malé obchodíky a reštaurácie z ktorých hrá balkánska hudba už len dotvárajú nezameniteľnú atmosféru Chorvátska. 

Okrem prírodných krás však na teba čakajú najmä skvelé táborové programy, množstvo zábavných vodných atrakcií, noví priatelia a nezabudnuteľná diskotéka pod holým nebom. Vodice je destinácia presne pre teba! 
Chorvátsko - Tučepi - detské tábory od CK AZAD
Výlet: 
Určite si nenechajte újsť výlet do krásneho mesta Makarska, ktoré má prívlastok srdce Jadranu. Spoznáš mesto, ktoré kedysi poskytovalo ochranu a bezpečný prístav pirátom a obchodníkom. V prípade záujmu je možné absolovať aj podmorský výlet mini ponorkou (za doplatok).  Cena výletu je  cca 10€.
Ubytovanie:
Vilové ubytovanie ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Kvalitná miestna strava je zabezpečená v neďalekom penzióne.

Poloha: 
Ubytovanie sa nachádza vo vzdialenosti 150 metrov od kamienkovej pláže lemovanej borovicovým porastom, cca 3 min. cesty pešo. V blízkosti sa nachádzajú aj potraviny a rôzne  stánky so suvenírmi. Deti si na svoje prídu aj pri rôznych druhoch vodných športov ktoré pláže ponúkajú.
 
Strava:
3x denne bohatá kvalitná chorvátska strava. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obed je formou jednotného menu, večera s polievkou, hlavným chodom aj dezertom/šalátom. Pitný režim počas celého pobytu.


Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: 
ubytovanie, plná penzia – 3x denne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
Povinné príplatky: 
Komplexné cestovné poistenie:  1,80€/deň
 
Pobytová taxa:
od 12 -18 rokov: 6€/pobyt
od 18 rokov: 12€/pobyt

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, PB, ZA, RK, PO, RV, RS, LC - 10€
ZH, ZV, PP, LM, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

Pri rezervácii do 30.03.2020 bez doplatku za nástupné miesto!Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: