C. Zahraničie: Taliansko 18+ Rimini



Vyhľadaj termín
Rezervuj si termín
HLAVNÉ MESTO ZÁBAVY!
Vek: od 18 rokov                   

JE TO TAK - Jadranská riviéra sa stáva toto leto hlavným mestom zábavy! Mesto ti ponúkne viac ako si len môžeš priať. Čakájú tu na teba najrôznejšie aktivity od šantenia na dlhých pieskových plážach, cez vodné parky, zábavné atrakcie, historické pamiatky, kultúrne podujatia až po nespočetné množstvá obchodíkov, kaviarní, pizérií, reštaurácií, barov a diskoték. 10 dní plných zábavy ti pri tomoto tempe ubehne ako voda, no nemusiš zúfať. Môžeš navštíviť aquapark Mirabilandia či historické mesto San Marino. Spoznávať nové diskotéky a bary alebo len tak ležať na pláži. Na tomto „výlete“ jednoducho musíš byť.
Taliansko - Rimini - detské tábory od CK AZAD

UPOZORNENIE PRE RODIČOV:
Tábor Rimini 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.

Možnosti výletov:
Zábavný park Mirabilandia je miesto kde to žije. Môžeš sa tu  vyblázniť na Ispeed horskej dráhe, spúšťať sa na toboganoch alebo si vychutnať voľný pád na jednom z kolotočov. Orientačná cena vstupného do Mirabilandie je cca 25€.


San Marino – spoznaj tretí najmenší štát Európy, ktorý je považovaný za najstaršiu existujúcu republiku. Orientačná cena výletu je cca 10€.

Benátky – famózne a legendami opradené Bentáky. Mesto na lagúne, ktoré sa rozhladá na 118 ostrovoch, oddelených 115 kanálmi a ktoré križuje viac ako 400 mostov. A samozrejme rodisko Giacoma Casanovu, najznámejšieho milovníka všetkých čias.
Počas celého pobytu budeš mať k dispozícii aj služby nášho delegáta.
Ubytovanie
Hotel Siréna*** ponúka ubytovanie v 2 až 4 lôžkových izbách. Prístelky sú možné formou váľandy alebo rozkladacieho lôžka. Každá izba má k dispozícii vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu, TV a balkón. V blízskosti sa nachádza piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora.
 
Poloha
Obľúbený hotel Siréna*** je situovaný v severnej časti Rimini - Bellaria. Súkromná pláž je od hotela vzdialená do 400m od hotela. Nachádza sa tu recepcia, bar, reštaurácia. Hotel disponuje výťahom. Wifi pripojenie je k dispozícii na recepcii hotela a je poskytované klientom GRÁTIS. 
 
Stravovanie:
Je poskytované formou polpenzie v hotelovej reštaurácii. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, večeru je servírovaná a pozostáva z dvoch chodov. Pitný režim počas celého pobytu.. Plná penzia za doplatok 30€ k cene pobytu.

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: 
ubytovanie, polpenzia, pitný režim, doprava luxusným autobusom, služby delegátapoistenie insolventnosti CK, DPH
 
Povinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie 1,80€/deň.

Pobytová taxa:
14€/pobyt

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, KE, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2020 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO.



Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: