E. Zahraničné tábory: Taliansko - Rimini 18+

HLAVNÉ MESTO ZÁBAVY
Vek: od 18 rokov                 

Rimini – vitaj v hlavnom meste zábavy na Jadranskej Riviére. Mesto ti ponúkne viac ako si len môžeš priať. Čakájú tu na teba najrôznejšie aktivity od šantenia na dlhých pieskových plážach, cez vodné parky, zábavné atrakcie, historické pamiatky, kultúrne podujatia až po nespočetné množstvá obchodíkov, kaviarní, pizérií, reštaurácií, barov a diskoték. Čaká na teba 10 dní plných zábavy, slnka a radosti. Môžeš navštíviť aquapark Mirabilandia či historické mesto San Marino. Spoznávať nové diskotéky a bary alebo len tak ležať na pláži. Na tomto „výlete“ jednoducho musíš byť.

Taliansko - Rimini - detské tábory od CK AZAD

UPOZORNENIE PRE RODIČOV: tábor Rimini 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.

Možnosti výletov:
Zábavný park Mirabilandia je miesto kde to žije. Môžeš sa tu  vyblázniť na Ispeed horskej dráhe, spúšťať sa na toboganoch alebo si vychutnať voľný pád na jednom z kolotočov. Orientačná cena vstupného do Mirabilandie je cca 25€.


San Marino – spoznaj tretí najmenší štát Európy, ktorý je považovaný za najstaršiu existujúcu republiku. Orientačná cena výletu je cca 10€.

Benátky – famózne a legendami opradené Bentáky. Mesto na lagúne, ktoré sa rozhladá na 118 ostrovoch, oddelených 115 kanálmi a ktoré križuje viac ako 400 mostov. A samozrejme rodisko Giacoma Casanovu, najznámejšieho milovníka všetkých čias.
Počas celého pobytu budeš mať k dispozícii aj služby nášho delegáta.

Ubytovanie: Hotel Rinaldi s možnosťou ubytovania v 2, 3 a 4 lôžkových izbách väčšinou s balkónom. Sociálne zariadenia sú riešené bunkovým systémom, t.j. spoločné vždy pre dve izby.
 
Poloha: Hotel sa nachádza v severnej časti letoviska Rimini, nazývanej Torre Pedrera. Je obklopený zeleňou vo vzdialenosti cca 150 metrov od súkromnej pláže patriacej hotelu. Každá izba má k dispozícii slnečník a dve lehátka. Na súkromnej pláži majú deti k dispozícii aj sprchy, prezliekáreň, fontánku s pitnou vodou, ihriská na plážový volejbal a futbal, streetbasketbal, petangue (boccia) či dva pingpongové stoly. Pre menšie deti je pripravená aj plážová trampolína, preliezačka a šmykľavka.
 
Strava: 2x denne pravá talianska kuchyňa s použitím čerstvých surovín z miestnych zdrojov, raňajky (pečivo, syr, salám, džem, nutela, musli, jogurt, kakao, čaj, káva, capuccino), večere s dvomi chodmi (jednotné menu), doplnené množstvom zeleninových šalátov. Pitný režim počas celého pobytu.

Bonusy pre každého táborníka zdarma

Cena zahŕňa: ubytovanie, polpenzia, pitný režim, doprava luxusným autobusom, služby delegátapoistenie insolventnosti CK, DPH
 
Povinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie 1,80€/deň.

Pobytová taxa:
14€/pobyt

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, KE, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2018 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: