G. Zahraničie: Bulharsko - Slnečné pobrežie 18+Vyhľadaj termín
Rezervuj si termín
SLNEČNÉ POBREŽIE NA DOSAH!
Vek: od 18 rokov                        

Očarujúca krajina patrí medzi obľúbené destinácie. Na svoje si tu príde každý milovník slnka a jemných pieskových pláží, obdivovatelia prírodných krás, či nadšenci histórie a kultúry.
Populárne stredisko je veľkým lákadlom. Hotel Okay Holiday disponuje komfortnými štúdiami a apartmánmi. Nájdeš tu reštauráciu s nepretržitou prevádzkou, úschovňu batožiny, ihrisko, či záhradu vhodnú na relaxovanie.
Tak neváhaj vezmi svojich kámošov, či spoznaj nových a uži si leto plné zábavy. Čaká na teba piesková pláž, rušný nočný život Slnečného pobrežia, slnko, more, zábava a ešte omnoho viac.
Ak hľadáš dovolenku plnú dobrodružstiev a slnečných lúčov, Bulharsko je tá pravá destinácia práve pre teba.
Bulharsko - Kiten - detské tábory od CK AZAD
UPOZORNENIE PRE RODIČOV: 
Tábor Sunny Beauty Beach 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.

Výlet:
Obrovský aquapark priamo na Slnečnom pobreží s toboganmi a atrakciami, aké si ani len nevieš predstaviť. Nestačí? Nezabudnuteľným zážitkom sa stane aj návšteva starobylého Nesebaru, ktorého hradby a úzke uličky plné suvenírov dýchajú históriou. V novom Nesebare sa nachádza opäť veľký aquapark, ktorý statočne konkuruje tomu na Slnečnom pobreží. Do oboch aquaparkov sa poľahky dostanete, nakoľko celý deň po okolí premávajú autobusy, ktoré vás dopravia priamo na miesto konania! Orientačná cena aquaparkov je 18€. 
Ubytovanie:
Hotelový komplex disponuje klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou.: Hotelový komplex disponuje klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou.

Poloha a vybavenie:
Hotelové ubytovanie s dobrou polohou a výhodnou dostupnosťou k pieskovej pláži. Oceníš aj malé obchodíky so suvenírmi priamo pri hoteli a mož-nosť previezť sa miestnym vláči-kom na kolesách po okolí.

Strava:
V reštaurácii sa podávajú tradičné bulharské jedlá a tiež si môžeš posedieť na svetlej terase s príjemným výhľadom. Strava je podávaná formou bufetových stolov, takže ak si aj veľký jedák, hladný neostaneš!
 


Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa:
Ubytovanie, plná penzia – 4xdenne strava, doprava luxusným autobusom, 
spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 

Povinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie: 1,80€/deň
Pobytová taxa: 14€/pobyt

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.
 
PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2020 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: