G. Zahraničné tábory: Bulharsko - Slnečné pobrežie 18+

SLNEČNÉ POBREŽIE NA DOSAH
VYPREDANÉ!
Vek: od 18 rokov                            

Ak si si doteraz myslel, že neexistuje raj na zemi, určite si ešte nebol v Nesebare a v jeho tesnej blízkosti, na legendami opradenom Slnečnom pobreží. Hovoríme o najväčšom a najobľúbenejšom letovisku v krajine. Hlavný pás hotelov sa tiahne niekoľko kilometrov popri slnečnej pláži v zálive medzi sídlami Nesebar a Sveti Vlas. Príjemná teplota mora s pozvoľným vstupom zaručuje tú najúžasnejšiu zábavu. Množstvo reštaurácií, barov a iných podnikov je doslova na každom kroku. Zaujímavým pre teba bude aj zábavný park v blízkosti hotela, plný kolotočov, dráh a ďalších neuveriteľných atrakcií. Vraj si ešte nepočul výraz 8D kino? V Bulharsku žiadny problém. Pozor si určite daj na obrovské porcie zmrzliny s rôznymi príchuťami - takú dávku by si nemusel zvládnuť! V starom Nesebare si zamiluješ historické uličky so suvenírmi a na Sunny Beach zase pravú letnú atmosféru. Nesebar a jeho blízke Slnečné pobrežie si jednoducho musíš zamilovať. O tom niet najmenších pochýb kámo!
Bulharsko - Kiten - detské tábory od CK AZAD
UPOZORNENIE PRE RODIČOV: tábor Nesebar 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.

Výlet:
Obrovský aquapark priamo na Slnečnom pobreží s toboganmi a atrakciami, aké si ani len nevieš predstaviť. Nestačí? Neza-budnuteľným zážitkom sa stane aj návšteva starobylého Nesebaru, ktorého hradby a úzke uličky plné suvenírov dýchajú históriou. V novom Nesebare sa nachádza opäť veľký aquapark, ktorý statočne konkuruje tomu na Slnečnom pobreží. Do oboch aquaparkov sa poľahky dostanete, nakoľko celý deň po okolí premávajú autobusy, ktoré vás dopravia priamo na miesto konania! Orientačná cena aquaparkov je 13€. 
Ubytovanie: Hotelový komplex disponuje klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou.: Hotelový komplex disponuje klimatizovanými izbami s prístupom na internet, minibarom a káblovou televíziou.

Poloha a vybavenie: Hotelové ubytovanie s dobrou polohou a výhodnou dostupnosťou k pieskovej pláži. Oceníš aj malé obchodíky so suvenírmi priamo pri hoteli a mož-nosť previezť sa miestnym vláči-kom na kolesách po okolí.

Strava: V reštaurácii sa podávajú tradičné bulharské jedlá a tiež si môžeš posedieť na svetlej terase s príjemným výhľadom. Strava je podávaná formou bufetových stolov, takže ak si aj veľký jedák, hladný neostaneš!
 


Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, plná penzia – 3xdenne strava, doprava luxusným autobusom, celotáborový program,  animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 

Povinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie: 1,80€/deň
Pobytová taxa: 14€/pobyt

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.
 
PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2017 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: