Gaudího Barcelona, kráľovský Madrid a historické Toledo

Španielsko – krajina tepla, flamenca a toreadorov, plná krás a historických pamiatok. Očarujúca Gaudího Barcelona, európske veľkomesto s katalánskym šarmom, pyšne sa pozerajúca na svoju 2000 ročnú históriu. Kráľovský Madrid a jeho majstrovské diela Velázqueza a Goyu, Orichen de las careteras radiale - nultý kilometer šiestich hlavných ulíc rozbiehajúcich sa do celého Španielska. Malebné Toledo s najväčšou hustotou historických pamiatok na svete.
Poznávacie zájazdy

PROGRAM:

1. deň
Odchod z Bratislavy v dopoludňajších hodinách.

2. deň
Ráno príchod do Monaca (povinná 9 hodinová prestávka  autobusu). Počas prestávky navštívime mesto Monaco a jeho legendárne Rock of Monaco, kde sa nachádzajú najstaršie budovy v meste, napríklad aj palác Grimaldiovcov. Prejdeme sa okolo známeho monackého kasína a zájdeme do prístavu – kde sídlia najkrajšie jachty sveta a okolo ktorého sa každoročne konajú známe preteky formule F1.
 
3. deň
Prehliadka mesta Zaragoza: Basilika el Pilar, Katedrála, Palaco de la Lonja & Audiencia Territorial. Poobede cesta do Madridu. Ubytovanie a nocľah.
 
4. deň
Raňajky a prehliadka Madridu: Puerta del Sol, Callé Alcalá, Plaza  Santa Cruz, Calle Toledo, Kostol San Isidorio a návšteva Paláca El Escorial. Nocľah.
 
5. deň
Raňajky a presun do Toleda. Pevnosť Alcazar, Plaza De Zocodover, Puerta de Bisagra. Nočnou jazdou sa presúvame do Barcelony.
 
6. deň
V ranných hodinách príchod do Barcelony. Prehliadka katedrály, Las Ramblas, Gaudího stavby: Sagrada Familia, Casa Batlo, Casa Mila, Park Güel. Návšteva kláštorného komplexu Monserrat. Ubytovanie.
 
7. deň
Pokračovanie prehliadky v Barcelone, osobné voľno. V poobedňajších hodinách odchod na Slovensko.
 
8. deň
V poobedňajších hodinách návrat na Slovensko.

Cena: 299€ / 8-dňový zájazd
Termíny v roku 2015: 
19.04. – 26.04., 27.09. – 04.10.

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, 3x ubytovanie s raňajkami, sprievodcu CK, DPH, poistenie insolventnosti CK.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cest. poistenia v cene 1,60€/deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), príplatok za 1/1 izbu 30€/noc. Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX