02. Vila Hermina

Ubytovanie - prenájom izby, štúdia, apartmánov
*Termín: 18.08 - 25.08.2018 - posledný voľný LUX APP s dvoma oddelenými izbami


V prípade záujmu doplnenia polpenzie alebo autobusovej dopravy prejdite prosím na ponuku TU:
kde nájdete najvýhodnejšie balíkové ponuky Vašej dovolenky.

Nanovo zrekonštruovaná Vila Hermina sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Je vzdialená od promenády len 30 metrov. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Umiestnenie objektu je v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.
Popis:
K dispozícii sú pekne a účelne zariadené izby, štúdiá i apartmány.

Ubytovanie:
Vila ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. K dispozícii je tiež 3-lôžkové štúdio a apartmán pre 4 osoby s vybaveným kuchynským kútom. V prípade záujmu je vo všetkých ubytovací kapacitách možnosť využitia klimatizácie za prípatok.

I 1/2 - dvojlôžková izba s kúpelňou (sprcha a WC), wifi a balkónom.

I 1/3 - trojlôžková izba s tromi pevnými lôžkami, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

Š 1/3 - trojlôžková izba s tromi prevnými lôžkami prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

Š 1/4 - štvrlôžková izba so štyrmi pevnými lôžkami prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

A 1/2+1(2) - dvojlôžková spálňa, obývacia časť s rozťahovacím gaučom (vhodným pre jednu dospelú osobu alebo dve deti do 12r.)  prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

A 1/4 - dve samostatné spálne pre dve osoby, plne vybavený kuchynský kút, kúpelňa (spracha a WC), SAT TV, wifi a balkón.

Strava:
Vlastná, prípadne možnosť doobjednania polpenzie v luxusnom 4* hoteli Laurentum, ktorý sa nachádza v blízkosti vily v bezprostrednej blízkosti mora. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera je možnosťou výberu z 2 menu + šalát/dezert. 

Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 80 m od apartmánového domu. Pláž je s pozvoľným vstupom do mora, je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športov, prenájmu ležadiel a slnečníkov.  

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií pri mori, športového vyžitia pri pláži, atrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.
Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie v izbe/štúdiu/apartmáne za celú kapacitu, wifi, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.
Možnosť príplatku: klimatizácia - 3€/deň, polpenzia - 125€/pobyt dospelá osoba; dieťa do 10r. - 89€/pobyt.
Doprava: klimatizovaným  autobusom 75 € / osoba, obojsmerná miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: